PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446392}

Futurama: W zielonej dzikiej dali

Futurama: Into the Wild Green Yonder
7,3 4 428
ocen
7,3 10 1 4428
Futurama: W zielonej dzikiej dali
powrót do forum filmu Futurama: W zielonej dzikiej dali

Film pełną gębą

użytkownik usunięty

kończąc recenzję filmowego sezonu Futuramy muszę powiedzieć, że jego ostatnia instalacja okazała się najlepsza! Serio, ta część nareszcie jest jak film a nie jak przedłużony odcinek. Klimat jest tu największym plusem, bo jest to typowy klimat starej dobrej Futuramy. Jednak najlepiej przedstawia się początek i koniec. Początek to klimatyczna historia zaczynająca się od jazzowej piosenki Setha McFarlane'a opowiadająca o perypetiach Bendera w Mars Vegas. Na szczególną uwagę zasługuje turniej pokera, najbarwniejsza scena w całym filmie. Środek filmu podobał m isie bardziej niż przy pierwszych seansach, przyzwyczaiłem się już do tego, że odchodzimy od klimatów związanych z Mars Vegas, i w sumie mniej mi już przeszkadzały te eko-feministki a wątek Fry'a i Stowarzyszenia Wściekłych Kolesiów nadawał filmowi tajemniczości i prowadził ostatecznie do konkluzji epickiego formatu, czyli formatu filmowego ;)

Końcówka to świetne zamknięcie pewnych wątków i wzbudzenie apetytu na powrót Futuramy, kocham ostatnie minuty tego filmu. Ogółem dostałem fantastyczny film, najlepszy z trylogii, wzruszający i emocjonujący, śmieszny, tajemniczy i mroczny. Futurama pełną gębą! 9,5/10

P.S. Nie stwierdzono humoru klozetowego poza małym joke'iem. Ogólnie z humorem jest lepiej niż w Bender's Game ale gorzej niż w The Beast, gdzie jest go na pęczki.

"Nie stwierdzono humoru klozetowego poza małym joke'iem." Którym?

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

Był częściowo ukryty więc podczas pierwszego seansu mogłeś nie wyłapać :P

Chodzi mi o scenę gdy widać tablicę rejerstracyjną pojazdu Ekofeministek "FECO1". 'F' - feministas, 'ECO' - wiadomo. Feco to skrót od fekaliów :>

Tak poza tym to nic tam nie ma.

Za drugim, też nie wyłapałem. :P

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

Lepsze to niż grzebanie komuś w tyłku w pierwszym filmie albo ten dziwny żart o spermie zdobywców Nobla w Bender's Game :P

Fakt.

ocenił(a) film na 9

Popieram. Czwarta część była wg mnie najlepsza :-) Szkoda, że obecnie znów anulowali serial. Który raz to już? Czwarty? xD

ocenił(a) film na 9
Fibius

mam takie pytanie. w tym filmie pojawia się motyw zielonej fali, i chciałem się zapytać czy jeszcze w jakimś filmie lub odcinku serialu pojawia się ta zielona fala chyba nawet pokazują jak powstała, i za cholerę nie mogę se przypomnieć gdzie ją widziałem. dzięki za wszelką pomoc.

nieznajomy43

Chodzi o falę z prologu? Pojawia się tylko w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones