PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446392}

Futurama: W zielonej dzikiej dali

Futurama: Into the Wild Green Yonder
7,3 4 428
ocen
7,3 10 1 4428
Futurama: W zielonej dzikiej dali
powrót do forum filmu Futurama: W zielonej dzikiej dali
użytkownik usunięty
tomciooo10

Jest w stylu Simpsonów bo ma tego samego twórcę. Futurama to to samo co Simpsonowie, z tym, że jest głośniej, wulgarniej i przez to śmieszniej ;) Aczkolwiek filmy mają różny poziom, lepszy serial.

Ok dzięki bardzo;]

ocenił(a) film na 9
tomciooo10

Warto. Tyle ze mozna powiedziec ze Simpsonowie sa dla dzieci i mlodziezy przyswajalne a Futurama dla deczko starszych ;)
Aczkowliek polecam! :D

ocenił(a) film na 7
Azirafael

Futurama jest od lat 12- tak jak Simpsonowie.

tomciooo10

Simpsonowie są przedstawieni w sposób bardziej subtelny niż futurama, ale moim zdaniem trzymają lepszy poziom.

ocenił(a) film na 7
tomciooo10

Mocno w stylu Simpsonów, zwłaszcza, jeśli chodzi o styl rysowania. Nawet mógłbym powiedzieć, że dla mnie obecnie Futurama wypada trochę lepiej. Kiedy miałem te naście lat, z pewnością wskazałbym Simpsonów, teraz jednak wolę Futuramę.

tomciooo10

Wiem, że po czasie ale od niedawna oglądam ;) Jestem fanką Simpsonów od dawna, widziałam wszystkie odcinki po kilka razy i jest to rewelacyjny serial. Futurama jest bardzo dobra, ale w życiu nie napisałabym że "Futurama i Simpsonowie to to samo". Futurama jest o wiele bardziej wulgarna, momentami są perwersyjne i gorszące sceny. Humor jest inny, ogólnie odcinki są mniej rozbudowane niż w Simpsonach i tak jak Simpsonowie często krążą wokół gejów, tak w Futuramie wokół seksu. Niemniej oglądam z ciekawością wszystkie odcinki, filmy są niestety gorsze, ale Futurama powinna być od 16 lat (chociaż te bardziej gorszące odcinki i "Potwór...").

tomciooo10

Po obejrzeniu wszystkich odcinków i filmów stwierdzam, że Futurama jest 1000000000000 razy lepsza od Simpsonów i ją uwielbiam! :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones