PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463601}

Gęsia skórka

Goosebumps
5,8 24 307
ocen
5,8 10 1 24307
5,6 9
ocen krytyków
Gęsia skórka
powrót do forum filmu Gęsia skórka

Bardzo fajny film

ocenił(a) film na 9

Stary już ze mnie koń a dobrze się na tym filmie bawiłem. Najbardziej mnie rozbroił tekst o szybkim tempie pisania Stine' a - mało kto wie, że pewną książkę spoza "Gęsich skórek" i przeznaczoną już dla starszego czytelnika ten facet napisał w trzydzieści dni. No i końcówka z ujęciem autentycznego Stine'a jako nauczyciela o nazwisku Black (czyli takim, jak aktor grający twórcę "Gesich Skórek") mnie rozbawiła. Jedyne, co mi nie odpowiadało w kwestii przeciwników to brak Horrorlandsów - zielonych potworów prowadzących upiorny lunapark.

ocenił(a) film na 9
Capitano_S

A, no i jeszcze coś - imię "córki" Stine'a - Hannah - to nawiązanie do jednej z książek :)

Capitano_S

Sądzę,że to przyzwoita animacja :-)

Szkoda,że już nigdzie w Polsce się nie da obejrzeć serialu czy przeczytać książek...

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Książki w oryginale można znaleźć do pobrania jako PDF-y - tzn przynajmniej "podstawową" serię Goosebumps, bo było kilka serii-kontynuacji. Z serialem istotnie gorzej, ale poszukaj na Youtube "The Haunting Hour" - bardzo podobny serial, scenariusze pisze zresztą autor Gęsich Skórek - R.L. Stine.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones