PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463601}

Gęsia skórka

Goosebumps
5,8 24 265
ocen
5,8 10 1 24265
5,8 8
ocen krytyków
Gęsia skórka
powrót do forum filmu Gęsia skórka

Generalnie nie lubię takich filmów, ale początek był wyjątkowo zabawny, albo tak uznałem z powodu gorączki. Ale kiedy zaczyna się akcja i CGI-monster całe napięcie i humor siadają i nie podnoszą się nawet na chwilę. No i gdzie moja gęsia skórka?

Edward_Murrow

Dokładnie miałem takie same odczucia, gdy tylko pojawił się ten śnieżny potwór czy jak tam, wszystko siadło a tak naprawdę głównie się na to czekało

ocenił(a) film na 5
Edward_Murrow

Racja, do połowy była przyjemna atmosfera, niezłe dialogi ( sam fakt, że nie polegały na czymś w stylu "hej" "hej" "co tam?" "spoko") właściwie gra.. też nie była zła, lecz potem, no cóż.

Edward_Murrow

Zeszła z gorączką>

użytkownik usunięty
Edward_Murrow

Jestem nieobiektywny, bo kiedy wszyscy zaczęli biegać we wszystkie strony, ja zacząłem przewijać. Za dużo tych potworów i jakieś takie bez osobowości. Po 5 minutach już mi się opatrzyły. Ani straszne, ani śmieszne. Najstraszniejsza była piwnica, kiedy przez nią pierwszy raz szli i jeszcze nie było wiadomo, co się wydarzy. A jak już zaczęło się wydarzać - to kicha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones