PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789436}
4,9 7 289
ocen
4,9 10 1 7289
Game Over, Man
powrót do forum filmu Game Over, Man!

Hipokryzja amerykańskiego #metoo. Wyobraźcie sobie te same sceny z kobietą (wiem że to niewykonalne bo tego co na dole u kobiet się nie pokazuje w filmach), ale wyobraźcie sobie. Kobiety rozkraczone, z genitaliami na wierzchu, kobiety liżące sobie odbyt. Świat byłby w ogniu, film byłby zniszczony nie tylko przez recenzentów ale i przez zwykłych widzów. A tutaj? Mamy męską pełną nagość, gejowskie sceny i świat jest tylko podzielony! Jednym się bardzo podoba a drugim nie. Uprzedmiotowienie mężczyzn nie istnieje. Hipokryci. Popatrzcie jak film Red Sparrow został przez niektórych recenzentów zniszczony bo ośmielił się pokazać trochę więcej skóry Jennifer Lawrence. Jestem przekonana, że gdyby w tym filmie byli tylko faceci w pełni nago to film dostałby same dziesiątki. Zastanawiam się czy w Ameryce nie ma już normalnych reżyserów tylko sami geje i feminiści?

ocenił(a) film na 1
AgusKa1993666

Bardzo w punkt. Miałem spore nadzieje na luzacką komedię do blanta po obejrzeniu trailera. Gdy już siadłem do filmu po 30min stwierdziłem, że nie dam rady. Żarty po najmniejszej linii oporu, bez puenty i wulgarne jak tylko się da. Film nie tylko obraża poprzez uwłaczające bohaterom sceny, ale też obraża inteligencję widza poziomem dowcipów.
P.S. Jeśli komuś się podobał to fajnie, niestety ja nastawiłem się na dobrą komedię, a dostałem coś co tylko popsuło mi wieczór.

ocenił(a) film na 5
Tenenit

to miałeś słabego blanta

ocenił(a) film na 1
marcin_lendzion

Do tego filmu nawet heroina jest za słaba.

Tenenit

Po heroinie nie ogląda się takich filmów .

AgusKa1993666

brawo! Nie ma .

AgusKa1993666

Może dlatego, że faceci to nie kobiety i kobiety to nie faceci, mam nadzieję, że pewnego dnia to zrozumiesz...

użytkownik usunięty
Smash83

Kupuję to wyjaśnienie. Tylko już ani jednego kwiku więcej o równości, ok?

ocenił(a) film na 7
AgusKa1993666

A reżyser-gej czy reżyser-feminista "normalnym" człowiekiem nie jest, tak? Bo coś "normalnego" to coś, co tylko Ty zrozumiesz i zaakceptujesz? Piękny double standard. Jeśli filmy jak Game Over Man! wywołują w Tobie takie frustracje, może lepiej wracaj do piaskownicy...

AgusKa1993666

Był facet szowinista, któremu odcięto "narzędzie zbrodni"? Był. Silna kobieca postać? Była. Słaba kobieta, która przeistacza się w wyzwoloną? Oczywiście! Geja dorzucono, ale zapomniano jeszcze o postaci transseksualnej :/ Doprawić paczką kumpli nieudaczników z "potencjałem", narkotykami, słabymi żartami, niepotrzebną przemocą, krwią i upokorzeniem. Właśnie zrobiono amerykańską komedię.

AgusKa1993666

wstawaj, zesrałaś sie

użytkownik usunięty
InuSama

O, przyszła curva i rzyga. Czemu rzygasz, curvo?

AgusKa1993666

widocznie mało filmów widziałaś skoro twierdzisz, że nie ma filmów z nagimi kobietami i lesbijskimi scenami ;-) mnóstwo jest takich filmów i nikt się nie oburza

AgusKa1993666

Ty faktycznie masz spory problem z pedałami .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones