PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7338}
7,4 2 703
oceny
7,4 10 1 2703
Gandahar
powrót do forum filmu Gandahar

Urzekająca przepychem niebanalna i zawiła historia, która nie pozwala widzowi oderwać się od ekranu nawet na chwile!! Jednocześnie nie jest to pozycja dla wszystkich, pokolenie hamburgerów nie ma tu czego szukać. Świetnie dopasowana muzyka, jak dla mnie pozycja obowiązkowa dla osób ceniących sobie inteligentne, dające dużo do myślenia kino. Polecam!!

ocenił(a) film na 4
Debesciak

Potwornie mnie znudził ten film. Chyba najgorsza rzecz jaką zrobił Laloux. Do tego jeszcze beznadziejny angielski dubbing. Główna postać mówi tak jakby był potwornie znudzony całą ta historią.

ocenił(a) film na 5
Yaseck

Rzeczywiście słaby, zwłaszcza w porównaniu np. do Dzikiej Planety czy Jak Wong-Fu został ocalony.
Co do dubbingu natomiast, to po prostu trafiłeś na lipny release. Ja go oglądałem w wydaniu Eureka! Masters of Cinema i jest tam tylko francuska ścieżka dźwiękowa. Pzdr

ocenił(a) film na 8
Debesciak

u mnie ten film jest na trzecim miejscu, po "Dzikiej planecie" i "Wladcach czasu"; nie porownuje go z "Zebami malpy" czy "Slimakami", bo to osobna kategoria... Niestety, inne filmy pana Laloux sa na yt tylko po francusku, a je ne parlez pas:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones