PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7338}
7,4 2 703
oceny
7,4 10 1 2703
Gandahar
powrót do forum filmu Gandahar

Ktoś się szarpnął na wydanie Gandahar na DVD w serii Masters of Cinema.
http://www.eurekavideo.co.uk/moc/catalogue/gandahar/
Widzę tu interwencję sił nadprzyrodzonych jakąś, bo w dodatku nie będzie to ta parszywa wersja anglojęzyczna, tylko oryginalna francuska, z opcjonalnymi napisami. Jako bonus na płycie krótkometrażowy film Laloux "La Prisonnière". No i wszystko bardzo ładnie, tylko ja chcę wersję z polskim dubbingiem! Na DVD a nie na zajeżdżonym VHS-ie...

ocenił(a) film na 10
nona

"Ja chce wersje z Dubingiem"... bo co, rozpałaczesz się i odmrozisz sobie uszy? Film Powstał oryginalnie po Fracusku, więc przestań się pienić. A może czytanie idzie ci zbyt ciężko, aby sobie trochę politerować. Jeszcze polski dubing! Lektora bym zniósł, ale ja widze polskie dubingi... No ludzie, nie robmy Jetsonów z Gandaharu na litość boską!

herbatkaherbatnik

Nie pienię się słońce, ale po twojej wypowiedzi wnoszę że nie oglądałeś tego po polsku nigdy. To jeden z tych rzadkich przypadków kiedy dubbing został świetnie zrobiony, bardziej odpowiada mi też nazewnictwo (np. ferroidy vs. francuskie hommes de metal). W takiej wersji znam ten film od dzieciństwa, i chciałabym mieć go na DVD a nie na VHS.
Dobra, to ja idę poćwiczyć literowanie, a ty trenuj pisownię (francuski pisze się z małej litery). Hasta la vista.

ocenił(a) film na 10
nona

Ale mnie złapałaś kwiatuszku, na tym francuskim. Zwracam honor, bo istotnie nie widziałem wersji dubingowej, a jedynie orginalna, bez lektora. Utkwił mi jedynie stereotyp (niestety uzasadniony) jakoby wszystko co dubingujemy jest do tyłka włożyć. To co, jak już złociutka zdobędziesz te dvd z polskim dubingiem dasz o tym znać? Chętnie bym się wymienił tym tamtym.
Adios Seniorita. Upalnie pozdrawiam. Buziak, młua, cmok, cmok.

ocenił(a) film na 10
nona

PS. Do Amarantu nie chciałaby się kiedy wybrać?

ocenił(a) film na 10
herbatkaherbatnik

A niech to, gdzie przepadło te "y".

herbatkaherbatnik

Ależ buziaczku, jak tylko zdobędę to DVD będziesz pierwszą osobą której dam znać. A do Amarantu już nie chadzam, gdyż pan właściciel się na mnie dziwnie patrzy. Ściskam uuukropnie.

ocenił(a) film na 10
nona

A ja myślałem, że niewygodne fotele i zaduch, będą powodem dla którego dasz mi kosza kotku. No cóż, widocznie za wysokie progi... ;)
PS. to w Amarancie prócz pani bileterki jeszcze ktokolwiek tam się pojawia? No proszę właściciel nawet! - najwyraźniej prawdziwy renesans przechodzi to kino.
Pozdrawiam, że hoho.

ocenił(a) film na 9
herbatkaherbatnik

I jak tam to DVD? Po latach przypomniałem sobie o tym filmie i chętnie bym go obejrzał w lepszej jakości.

doktur_kidler

Jest na Tubie z naszym dubbingiem. To tak, jakby ktoś jeszcze szukał informacji o dostępności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones