PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31465}

Gang Olsena jedzie do Jutlandii

Olsen-Banden i Jylland
7,1 4 507
ocen
7,1 10 1 4507
Gang Olsena jedzie do Jutlandii
powrót do forum filmu Gang Olsena jedzie do Jutlandii

Co do tej części była nawet niezła ,scena z tą bombą jak wiercili w ścianie i ta bomba latała po całym bunkrze najlepsze było .Albo jak kolesiowi pistolet zgniotło znaczy rozpłaszczyło .Ten koleś co rozwalał te samochody i je zgniatał na miazge dobry był .W ogóle to ta część taka bardziej była bez polotu i czegoś jej brakowało .Tak coś nie była za bardzo zabawna chociaż sceny w bunkrze były dobre .JEszcze dobra scena była jak tam wlazł Egon do wody i potem sznura nie starczyło i nie mógł iść do przodu .Dla mnie może być jak zawsze Egon ma swoje pomysły i tutaj nie było na co narzekać .

ocenił(a) film na 6

Mi się najbardziej podobał ten 'czarny charakter', którego wynajęła córka generała. Niby profesjonalista pełną gębą, a pecha miał większego niż Egon. Fajny też był ten leniwy 'żołnierz' w dłuższych włosach.
Co do gościa który zgniatał samochody, to w którejś z kolejnych części (chyba Gang Olsena w potrzasku) ten sam aktor grał piromana-alkoholika i zarazem brata od Benny'ego. Co śmieszniejsze grał chyba w tych samych ciuchach i z podobnie usmarowaną twarzą. Właściwie wszystko było tak samo, z różnicą że to niby były całkiem rożne osoby...

użytkownik usunięty
sztosik

Dokładnie tak brat Benny'ego pojawił się w części 2 i 5 :) Ten sam aktor grał tak jak zauważyłeś .To samo jest z innymi aktorami grającymi czarne charaktery .Zauważyłem gdzieś z 6 aktorów z serii całej którzy grają tutaj różne role przez całą 14 odcinkową serie .Ten pan co wali młotkiem zawsze Egona w głowe i go porywa też gra różne role w każdej części .Albo ten co grał Czarnego Barona w '' Gang olsena idzie na wojne '' też go widziałem wcześniej w częściach innych jak grał inne role i tak samo nic nie mówił jakby był niemową .Ogólnie wnerwiało mnie to bo nap : W Gangu olsena Kield miał troje dzieci miał jeszcze jednego syna i córke małą a potem nie miał już trójki tylko jedynaka ;(. Tak więc głupie to jest troche tak samo z panem Hansenem którego okradał zawsze Egon z walizeczki .Jedynie ten policjant się nie zmieniał przez całą serie .Ale te granie z tymi samymi aktorami mogli sobie podarować ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones