PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 766
ocen
7,7 10 1 22766
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Nowa odsłona naszej zabawy. ;) Zapraszam. ;D Dla niewtajemniczonych: oto link do części I :
http://www.filmweb.pl/film/Gdyby+jutra+nie+by%C5%82o-2003-154964/discussion/A+wi %C4%99c+jednak+przyda+sie+nowy+dzia%C5%82+zagadek+DD,1524985

ocenił(a) film na 10
_Summer_

No nieźle poleciałyśmy 1000 komentarzy wyrabiamy normy : p
W takim razie powielam pytanie oldschool_punk00 wymienić najprzystojniejszych bohaterów, nie bacząc na charakter : P Ja się już wypowiedziałam, także czekamy na resztę :D

S_jak_Ser

A więc tak:
- Shahrukh - przede wszystkim w "Naprzód Indie" (!) oraz w Nazywam się Khan, we fryzurze wystylizownej przez Mandirę. ;) (zaznaczam, że nie we wszystkich filmach wyglądał przystojnie wg mnie)
- Aamir jako Rahul w "Akele hum akele tum" i ogólnie w filmach z lat 90.
- Saif - według mnie przystojniak w każdym filmie, pomijając starsze produkcje, w których miał za długą fryzurę. ;p bardzo męsko/sexi wyglądał w Omkara z krótko ostrzyżonymi włosami i z zarostem. ;D
- Hrithik w DHOOM 2 z nieco dłuższymi włosami i zarostem.

Przystojnie wyglądają też Arjun Rampal i Jimmy Shergill ( młodszy brat Rizwana w MNIK, zakochał się we wdowie w Miłosć zyje wiecznie).
To tyle ode mnie :)
Czekamy na typy wildrose84 i oldschool_punk00 ( która wiem, że napisze Raj w QSQT :D)

_Summer_

aha, jeszcze Hrithik w "Księżniczce i cesarzu" był niezły. ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Jimmy Shergill faktycznie fajnie wyglądał ale lepiej w Miłość żyje wiecznie niż w MNIK ale w sumie to go nie poznałam w MNIK :D Wyglądał tam trochę jakby był równy wiekiem z SRK, może taka stylizacja nie wiem ;p Arjun też całkiem fajnie np . W Ra.one :D

ocenił(a) film na 10
S_jak_Ser

hahaha! xD _Summer_ masz rację, na pierwszym miejscu jest u mnie Raj, czyli Aamir, z "Qayamat Se Qayamat Tak"! :D Poza tym przystojny jest w swoich najstarszych filmach, np. "Love Love Love" :) poza tym oczywiście Rohan, czyli Rajat, w "Udaan":) SRK jest dla mnie idealny jako Raj w "Żonie dla zuchwałych", Don w "Donie",Devdas w "Devdasie" i Ajay w "Baazigar" (aaaah, to mroczne spojrzenie!) :) ah, i jeszcze Rahul Khanna jako szef Aishy w "Wake up Sid!" no i NATURALNIE Shahid... chyba najbardziej jako Raj w "36 China Town" (te słodkie minki i oczka:)), Karan w "Baadmash Company", Nikhil w "Dil Maange More" oraz KOŃCOWEJ piosence w "Kiedy ją spotkałem", gdy nie miał okularów, ostrzygł włosy i tańczył tak seksownie że aż miło, haha ;)

natomiast Saif nie pociąga mnie ani trochę, a uroda Arjuna Rampala i Johna Abrahama sa dla mnie zbyt europejskie;)

czekamy na inne odpowiedzi:)

oldschool_punk00

No wiesz?! jak to mozliwe, żeby Saif Ci się w ogóle nie podobał?? ;p Dla mnie Shahid ma zbyt młodzieńczą urodę.. ;p

_Summer_

Sharukh jako Don oczywiście, oraz Rizvan Khan i w Chak de India
Hrithik w "Księżniczka i cesarz", w "Dhoom 2", "Fiza"
Saif w "Kurbaan",
Abhishek jako Bunty.

ocenił(a) film na 10
wildrose84

_Summer_ ja właśnie taka młodzieńczą urodę lubię:) wszak sama jestem jeszcze młoda :D
ale widzę że Wy lubicie bardziej "męski" image;) a Hrithik w "Jodhaa Akbar" faktycznie spoko :P
kto pyta?:))

ocenił(a) film na 10
oldschool_punk00

oh a korzystając z okazji i pośrednio nawiązując do tematu, co sadzicie o tańcu Shahida na tym teledysku??? :) http://www.youtube.com/watch?v=DUUmgBCvwvY film skądinąd tragiczny, jedynie umiejętności Shaida zrobiły na mnie duuuże wrażenie :) a w ogóle to mu ładnie w tej różowej koszuli i fioletowej bluzie :D

oldschool_punk00

oldschool_punk00, widzę, że teraz Twoim absolutnym ulubieńcem jest Shahid. ;D nigdy nie kwestionowałam jego umiejętnosci tanecznych, ale każdy facet w różowym kolorze wygląda dla mnie tragicznie. ;(
Coś w tym jest, że wolimy bardziej "męskich" aktorów. ;P chociaż Shahid jest uroczy, to nie ma w sobie takiej... "męskości" właśnie. ;D Chyba moim postanowieniem noworocznym bedize przekonanie Cię, do Saifa. ;P Bo widzę, reszta forumowiczek coś w nim dostrzega. ;))

No to teraz wymieńmy według nas brzydkich aktorów. ;p

ocenił(a) film na 10
_Summer_

no co Ty!:D przecież SRK też wygląda uroczo w różowym :)) myślę to fajny kolor dla facetów, którzy nie są za przeproszeniem melepetami, jak mają męska budowę to różowy jest ok, byle nie w nadmiarze:D oj i też zauważyłam że Shahid stał sie moim ulubieńcem, właśnie obliczyłam że widziałam jego wszystkie filmy poza jednym najnowszym, którego nie ma jeszcze w polskiej wersji:P ale wiele ich nie ma bo za młody jest;)

łooj! brzydcy są bez wątpienia: Bobby Deol (TRAGEDIA), Sunny Deol i Salman odkąd przypakował (bo w takim starym filmie "Andaz Apna Apna" miał coś w sobie;))
wymieniłam takich, którzy pozują do przystojnych, nie biorę pod uwagę panów w starszym wieku, którzy rzecz jasna mnie nie pociągaja ale których bardzo lubię jako aktorów :) a reszta??

oldschool_punk00

Ajay Devgan, Akhsay Kumar, Ranbir Kapoor, Salman Khan, John Abraham niby jest przystojny, ale dla mnie zbyt "lalusiowaty". ;p
Czekamy na resztę. ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

hehe;) wg mnie Akshay jest przystojny bez zarostu i w krótkich włosach, kiedy się usmiecha:) Ajay faktycznie niezbyt urodziwy, ale wyglądał bardzo fajnie i intrygująco w "Shikhar":) ok a jak pozostałe forumowiczki?;)

oldschool_punk00

no proszę Cię!! widziałaś jakie Akshay ma krzywe zęby?! zobacz go w "Aarzoo" - nie wiem czy cię zachwyci jego wygląd (pisałam już o tym na forum filmu, więc nie będę się powtarzać. ;p )

_Summer_

generalnie samym swoim wyglądem, nie mówiąc już o grze, denerwują mnie Salman Khan i John Abraham, czasem też Uday Chopra.

wildrose84

no tak, Uday do przystojniaków nie należy. ;p

ocenił(a) film na 10
_Summer_

też tak myślę, ale w "Pyaar Imposlible" był sympatyczny;) i bardzo dobrze zagrał:))

oldschool_punk00

Nie ma sensu już dłuzej wstrzymywac tematu, pytajcie. :))

ocenił(a) film na 10
_Summer_

ok, wymieńcie 4 filmy, w których pokazano ślub hinduistyczny NIETYPOWY z pewnych względów:P

oldschool_punk00

hmm....

"Dil"
"Poślubiona" (Parineeta)

więcej nie kojarzę. ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

i jeszcze QSQT ;), "Bunty i Babli" (koło Taj mahal, bez świadków i kapłana, a poza tym okrążenia prowadziła kobieta), "Rebeliant" (w celi) :P pytaj:)

oldschool_punk00

no tak, teraz to pamiętam. ;D (obejrzyj Parineetę - nie odpuszczę Ci ;P może Ci się spodobać, bo to na podstawie książki autora Devdasa, Kalkuta, lata 60-te... ;) oczywiście polecam też wszystkim forumowiczkom:)

_Summer_

- wypadek samochodowy,
- utrata pamięci,
- dziecko
- film z Aish z 2003r.

Jaki to film ???

_Summer_

sorry, to nie ta zabawa ;P pomyliłam sie z pośpiechu, wybaczcie. ;) Odpowiecie, czy wymyslać cos innego...?

_Summer_

"Serce ze złota"?
Które aktorki wg was mają najbardziej naturalną urodę, a które najbardziej "plastikową" (co wcale nie musi oznaczać że poddawały sie jakimś operacjom)?

wildrose84

tak ;)

Oczywiście Madhuri, Preity i Juhi (moje ulubione;))
"Sztuczne" są według mnie: Aish, Priyanka, Bipasha Basu, Kareena...

Powielam pytanie ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

podobnie, naturalnie wyglądają Kajol, Juhi, Madhuri, Anushka Sharma, Konkona Sen Sharma i Preity, sztucznie: Aish, Priyanka w niektórych filmach, Rani Mukherjee (zawsze mnie to raziło:P jedynie w "Veer-Zaara" naturalniej, dopóki nie pojechała odszukać Zaary - jej make-up mnie przeraził)....
co do sióstr Kapoor, wg mnie wyglądaja naturalnie nawet w ostrym makijażu, tyle że nie grzeszą urodą;))
równiez powielam pytanie:)

oldschool_punk00

P.S. Rani być moze wystąpi w Dhoom 3 z Aamirem !!! <szok> ;D Co o tym myślicie? Ja jakoś jej nie widzę w tym filmie...;p
http://www.bollywood.pun.pl/viewtopic.php?id=11655

ocenił(a) film na 10
_Summer_

wow!!! :D ja jestem za, widze ją w tym filmie bo dla mnie zawsze była aktorką z pazurem, taka zadziorną (także ze względu na charakterystyczny głos), byłoby fajnie!:D A Aamir... aaah, może to będzie najlepsza część;)

oldschool_punk00

Aamir i Rani bardzo fajnei wypadają w dueci, i w tym roku będziemy mogły ich zobaczyć w filmie "Talaash" ale Rani w Dhoom 3 i to pewnie jeszcze jako nie-pozytywna postać... nie potrafię sobie wyobrazić, choć nie twierdzę, ze to będzie niewypał. ;p

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Może tylko ja mam wrażenie że oni jakoś do siebie nie pasują :p
Według mnie biorąc pod uwagę wszystkich Khanów to najfajniej wygląda w duecie z Saifem ale lubię ją też jak gra z Shahrukhiem ;p Jakoś sobie jej nie wyobrażam z Aamirem :D ale może będzie fajnie? :D

ocenił(a) film na 10
S_jak_Ser

dobra, to może ktoś zada nowe pytanie?:))

oldschool_punk00

No to wymieńcie kilka najbardziej kolorowych według was filmów hindi. ;))

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Czasem słońce czasem deszcz ;p
żona dla zuchwałych- głównie ta część w Indiach
Nigdy nie mów żegnaj
Om shanti Om
Do zakochania jeden krok- jakoś tak kojarzy mi sie z takim kolorowym filmem ;p
Sekret

powielam pytanie ;p

S_jak_Ser

ja dodam:

"Kiedy ją spotkałem''
"Unicestwienie" - szczególnie pierwsza połowa.
"Moje serce należy do ciebie"
"Kocham cię"
"Gdyby jutra nie było - też po części.

A reszta forumowiczek? :)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

oo jeszcze dodam Dil bole hadippa : p

Właśnie jak reszta? :D

ocenił(a) film na 10
S_jak_Ser

jakie fajne pytanie!:D zawsze zwracam uwagę na kolory i to jedna z ogromnych zalet filmów Bolly, a najbardziej kolorowe są według mnie:

Om Shanti Om
Rab Ne Bana Di Jodi
Fanaa
Gwiazdy Na Ziemi (i w sensie wizualnym, i w przesłaniu)
Dil Bole Hadippa - też, choć wiele bym w tym filmie zmieniła:P
K3G
Wake Up Sid!
Veer-Zaara - częściowo, głównie w Pendżabie
Paheli
Devdas
Aaja Nachle
i ogólnie, nowe fimy, głównie Yash Raj Films:P

to może teraz filmy "jednokolorowe"?;) w których dominuja barwy jednego pokroju:P

ocenił(a) film na 10
oldschool_punk00

wydaje mi się że w Mohabbatein przeważa biały, albo te stonowane kolory szkoły, wydaje mi się, że Aśoka, tak jakoś zbyt kolorowa nie było ;p

chyba tyle, kojarzycie coś jeszcze? :p

S_jak_Ser

Mnie się właśnie też Aśoka kojarzy z kolorem białym, moż eto przez okładkę...;p

ocenił(a) film na 10
_Summer_

a mi akurat najbardziej "Saawariya" z granatowym (ciągle była noc i w ogóle;)). "Udaan" z szarościami, a "Rebeliant" z beżem (bo ciągle była taka ziemia, bez trawy;))... a "Mohabbatein" kojarzy mi się z białym i z brązem (tez chodzi głównie o szkołę i ubrania)... ktoś chce zapytać?;)

oldschool_punk00

No to wymieńcie 7 filmów, w których "ten trzeci/ ta trzecia" usuwa się na bok, aby zakochani mogli być szczęśliwi. (zazwyczaj dzieje sie to w końcówce filmu) ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

-Gdyby jutra nie było, w sumie Aman się właśnie w pewien sposób poświęcił i chciał, żeby byli szczęśliwi ; )
-Coś się dzieje
-K3G mam tutaj na myśli Rani która nieformalnie zerwała zaręczyny
-Dil to pagal hai
-Chalte Chalte jej narzeczony otwarcie powiedział że chce aby Priya była szczęśliwa i dlatego zrywa zaręczyny
-Czasem tak czasem nie
-Ram Jaane

Jeśli zaliczysz to pytam :P

S_jak_Ser

Coś się dzieje i Gdyby jura nie było nie mogę zaliczyć. W KKHH Tina przecież zmarła, a w KHNH to Aman był głównym bohaterem i to jego kochała Naina z wzajemnością.
Pozostałę 5 zaliczam. ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

ależ w "Coś się dzieje", zanim Tina umarła, to Anjali usunęła się w cień; a w drugiej części na końcu zrobił to bohater grany przez Salmana:P

był mały wątek w "Kiedy ją spotkałem" (dopóki Aditya myślał, że Geeta będzie z Anshumanem, sprowadził go do jej domu), a poza tym jeszcze w "Saawariya", "Chup Chup Ke...", "Dil Maange More!", chyba w "Czy chcesz być moim przyjacielem?", "Mann", "Rangeela" oraz w "Ajab Prem Ki Ghazab Kahani":) czekamy na pytanie:)

oldschool_punk00

ok, niech będzie KKHH ze względu na wątek Salmana(zapomniałam o tym) ;P

Dużo jest takich filmów, ja dodam jeszcze "Kocham cię" i "Moje serce należy do ciebie". ;)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

_Summer_ w KKHH chodziło mi właśnie o wątek z Salmanem :D

Ok w takim razie zapytam 5 filmów w których widzimy bohaterów pijących piwo :P

S_jak_Ser

Kolor szafranu
Heroes
Dostana

więcej nie kojarzę...

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Heroes nie oglądałam, wierzę na słowo ;p
dodam jeszcze Heyy Babyy, Om shanti Om, Udaan ; )

Pytaj :D

S_jak_Ser

Wymieńcie 15 filmów, w których tytule jest słowo miłość (niekoniecznie po polsku). ;))

ocenił(a) film na 10
_Summer_

rozumiem że może być słowo 'miłość' odmienione :P
-Na drodze miłości
-Trudna droga do miłości
-fatalna miłość
-wszystko dla miłości
-Miłość żyje wiecznie
-Miłości nie oszukasz
-odrobina miłości odrobina magii
-Miłość czy pieniądze

tyle kojarzę ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones