PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 715
ocen
7,7 10 1 22715
Gdyby jutra nie było

Wzruszający, ale i nie pozbawiony humoru, kolejny bollywoodzki film o miłości i jej przeszkodach. Dla odmiany akcja dzieje się nie w Indiach, ale w Stanach Zjednoczonych. Naina (Preity Zinta) jest młodą dziewczyną, która straciła umiejętność cieszenia się życiem. Wraz ze swoją hinduską rodziną mieszka na jednym z nowojorskich osiedli. W jej otoczeniu pojawia się przystojny i nieco bezczelny Aman (Shah Rukh Khan), który na wszelkie sposoby stara się jej tę radość życia przywrócić. Jego optymizm zaraża, choć początkowo nie przekonuje Nainy. Nikt nie wie, że ten młody mężczyzna skrywa pewien sekret.

pehyu
opis użytkownika

Twórcy kinowego hitu ''Czasem słońce, czasem deszcz" przedstawiają kolejną produkcję rodem z Bollywood - hinduskiej ''fabryki snów''. Naina (Preity Zinta) to młoda dziewczyna, która po śmierci ojca pogrążyła się w rozpaczy. Podkochuje się w niej Rohit (Saif Ali Khan), jej serdeczny przyjaciel. Ona jednak nie dostrzega jego zalotów. Wszystko zmienia się, gdy Naina poznaje przystojnego Amana (Shah Rukh Khan), który mieszka w tej samej okolicy. Jego niespożyta energia i wesołe usposobienie fascynuje dziewczynę. Tymczasem Aman ukrywa przed nią ponurą tajemnicę...

Lily
opis użytkownika

Przebój kina indyjskiego. "Gdyby jutra nie było" to opowieść o perypetiach uczuciowych Hindusów mieszkających w Nowym Jorku. Naina (Preity Zinta) studiuje i mieszka za swoja indyjską, pendżabsko-katolicką rodzina. Traktuje siebie serio, nie wierzy podrywaczom, w jej życiu nie ma miejsca na zabawę, improwizację, szaleństwo, a tym bardziej na... chłopaka. Jej przyjacielem jest Rohit Patel (Saif Ali Khan) - bogaty przystojniak z apartamentem na Manhattanie, znany jako playboy, który nie zdaje sobie sprawy z tego że, kocha się w Nainie. Tymczasem w sąsiedztwie pojawia się czarujący Aman Mathur (Shahrukh Khan).

Tequilla
opis użytkownika

Naina Kapur (Preity Zinta) ma 23 lata, ale zero radości życia. Jest bardzo poważną dziewczyną i (jej zdaniem) ma poważne kłopoty. Pewnego dnia do domu nieopodal wprowadza się Aman (Shahrukh Khan). Nowy sąsiad zaczyna wtykać nos w sprawy Nainy i nie spocznie, póki nie nauczy jej cieszyć się życiem. Naina zakochuje się w nim na zabój. On jednak skrywa tajemnicę, która nie pozwala mu odwzajemnić uczucia dziewczyny. Postanawia mimo wszystko znaleźć jej narzeczonego. Naina zna go od lat.

Los_Pomidoros
opis użytkownika

W życiu Nainy (Preity Zinta) nie ma uśmiechu, szczęścia ani radości. Jej ojciec nie żyje, a matka (Jaya Bhaduri) z babką wciąż się kłócą. W zasadzie jedynym jasnym punktem w życiu Nainy jest Rohit - jej najlepszy przyjaciel. Rohit (Saif Ali Khan) czuje się samotny, dlatego podrywa każdą napotkaną kobietę - a nuż któraś go pokocha. Naina jest chyba jedyną kobietą, z którą się przyjaźni. Pewnego dnia do domu naprzeciwko domu rodziny Nainy wprowadza się przystojny Aman (Shahrukh Khan) z matką. Mężczyzna wprowadza do jej życia radość i muzykę. Krok po kroku Naina się zakochuje. Nie wie jednak, ze Aman skrywa bolesną prawdę. Widząc co się święci, Aman nie szczędzi wysiłków aby Naina zwróciła swe uczucia do zakochanego w niej Rohita. Czy mu się to uda? Jaką tajemnicę skrywa Aman?

Agus_4
opis użytkownika

Naina (Preity Zinta) mieszka w Nowym Yorku. Jej ojciec nie żyje, a  matka Jennifer (Jaya Bhaduri) i babcia ciągle się kłócą. Jej najlepszym przyjacielem jest Rohit (Saif Ali Khan). Dziewczyna jest życiową pesymistką, jednak jej życie ulega całkowitej zmianie, gdy do domu na przeciwko wprowadza się Aman (Shahrukh Khan). Mężczyzna szybko zyskuje sympatię okolicznych mieszkańców. Po pewnym czasie Naina zakochuje się w Amanie. Nie wie, że skrywa on bolesną tajemnicę. Kiedy Aman dostrzega uczucia dziewczyny, robi wszystko, by Rohit był z Nainą. Co ukrywa Aman? Czy Naina i Rohit będą razem?

Kadi
opis użytkownika

Jeden z najpopularniejszych przebojów Bollywoodu ostatnich lat. Historia trójkąta miłosnego obfitująca w potężną dawkę humoru i melodramatyczne zwroty akcji.
Naina (Preity Zinta) mieszka ze swoją indyjską rodziną w Nowym Jorku. Jej najlepszym przyjacielem jest Rohit (Saif Ali Khan), playboy i nieudacznik. Naina jest życiową pesymistką: nie wierzy ani w miłość, ani w związki.
Aż do dnia, gdy do domu w sąsiedztwie wprowadza się uroczy Aman (Shah Rukh Khan). Nainę irytuje jego beztroski styl bycia, którym zaskarbił sobie serca wszystkich okolicznych mieszkańców. Dziewczyna nie wie jednak, że Aman skrywa tajemnicę, która już wkrótce na zawsze odmieni jej życie...

opis dystrybutora dvd

Naina (Preity Zinta) studiuje i mieszka ze swoją indyjską rodziną w Nowym Jorku. Jej najlepszym przyjacielem jest Rohit (Saif Ali Khan), niepoprawny playboy. Naina jest jedyną kobietą na świecie, której Rohit nie próbował jeszcze uwieść. Zresztą Naina nie wierzy ani w flirty, ani w związki, ani w rodzinę. Jej własna od lat boryka się z przeciwnościami losu. Pewnego dnia do domu w sąsiedztwie wprowadza się uroczy Aman (Shah Rukh Khan), z miejsca zaskarbiając sobie serca wszystkich okolicznych mieszkańców. Jednak Nainę irytuje jego beztroski i radosny styl bycia. Dziewczyna nie wie jednak, że Aman skrywa tajemnicę, która już wkrótce na zawsze odmieni jej życie.

opis dystrybutora kina