PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 772
oceny
7,7 10 1 22772
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Dobra, tak oglądam kilka razy pod rząd ten film, bo zadziwia mnie jedno - jest wpisana tutaj w obsadę Kajol, ale ja jej w filmie nie widzę. Nie wiem, czy to mi umyka, czy tu jest jakiś błąd?
Jeśli mi umyka to ja poproszę o moment, w którym ona się pojawia (plus/minus), bo przyjęcie dla pracowników... Jakie przyjęcie dla pracowników?
Pozdrawiam. :)

julCia69

Kajol pojawia się w filmie chyba w jednym tylko ujęciu. Wspomniano o tym w zakładce Ciekawostki, którą znajdziesz na stronie głównej tego filmu... jeśli dobrze pamiętam, to Kajol pojawia się w czasie piosenki "Maahi ve".

haruka13

Poszukałam i znalazłam Kajol... specjalnie dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=37LSzJ7kY7Y w tym filmiku znajdziesz ją dokładnie w 4.38 min. (do 4.44 min.).

haruka13

Dzięki, już się ogarnęłam.
Jakoś nigdy jej nie widziałam, tak samo Rani. Przez to, że filmu nie mam w najlepszej jakości - to zawiniło, ale jak się przyjrzeć obie się pojawiają, ale mam zastrzeżenie do zapisu "przyjęcie dla pracowników". ;-)
Niemniej dzięki za fatygę. :))

julCia69

Nie wiem skąd się wzięło to określenie "przyjęcie dla pracowników" - to poważny błąd.
Niemniej nie ma za co ;)

haruka13

Trzeba nanieść poprawki. :> Ciekawa jestem, kto to tworzył, bo ja szukałam w filmie tego "przyjęcia dla pracowników" - to był też błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones