PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 766
ocen
7,7 10 1 22766
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

fabuła : ona zakochuje się w bogatym , on ma firme po ojcu. ona zachodzi w ciążę, on nasyła na
nią ludzi,zabierają ją w miejsce, gdzie budzi się po zabiegu...... ona pragnie zemsty. poznaje
ekskluzywną prostytutkę, która uczy ją sztuczek i uwodzenia. Ona wraca ,mści się i wykorzystuje
techniki.....żeby udowodnić jemu swoją wartość i kobiecość. Rany, nie pamiętam tyułu,
imion......tylko fabułę.
Pewnie znacie ten film. Proszę o tytuł :))

nathalie.de

To na pewno film indyjski??? ja wiele indyjskich widziałam, ale o takiej fabule nawet nie słyszałam...

_Summer_

raczej tak :)
uwierz, nie pamiętam nic, nawet tytułu, ani nazwiska aktorki.
będę szukała nadal tego filmu, jesli juz go wreszcie odnajdę to dam znać . Ale taka właśnie była fabuła.

nathalie.de

Grom z jasnego nieba !!!!!!!!!!!!!! MAM !!!!! Mam !!!!!

http://www.filmweb.pl/film/Hate+Story-2012-645842

ogólna fabuła jest inna.....hahahaaa, ale właśnie ten wątek !!!!! Polecam ten film.
Nie przepadam za tym gatunkiem, ale ten lubię :)

nathalie.de

jest na zalukaj

nathalie.de

O widzisz, sama znalazłaś, a ja mimo, że kino indyjskie dobrze znam, to akurat o tej produkcji nie słyszałam. Patrząc na obsadę, aktorzy zupełnie nie znani, jest to coś bardziej niszowego. ;)

_Summer_

Tak. taki filmik nakręcili. ale obejrzałam kiedyś wieczorem przypadkowo i tak dobrnęłam do końca :)
Film prosty, a nawet bardzo, ale jest fajny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones