PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 773
oceny
7,7 10 1 22773
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Taniec

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest tam dużo tańca tak jak w "Czasem słońce, czasem deszcz"?I w ogóle czy film jest godny wydania forsy na bilet?

Brunetka

Witaj!!!
Własnie dzisiaj byłam na tym filmie...
Szczerze mówiąc, na poczatku mnie nudził...lecz potem.;( To już były same momenty do płaczu....
Mówię Ci, warty jest obejrzenia i na pewno se go kupie na DVD.
A co do tańców, to takie kolorowe są 2, a tak do mój kofany Shak :* ciągle śpiewał!!!
FILM JEST CUDOWNY...zachecam wszystkich!!!
PS.:KKKG był naprawde świetny...tylko to chciałam npaisac!!!i nie będzie już takiego filmu, który by był bardziej rewelacyjniejszy od Czasem słońce, czasem deszcz :D

Jimena

"Czasem słonce..." nie jest najlepsze, chocby z powodu części londynskiej i tej strasznej Pu :P Duzo bardziej podobało mi się "Main hoon na" ;)

A śpiewają piosenkarze, a nie aktorzy ;)

Brunetka

Kajol, myślę iż wystarczyło założyć jeden temat z Twoim pytaniem. Cztery to trochę za wiele szczęścia, nie sądzisz?;)

ocenił(a) film na 10
Brunetka

Oj nie, Jimena - tu się nie zgodzę. Jest parę filmów przebijających KKKG, zwłaszcza tych starszych.
W KKNH jest parę naprawdę dobrych scen tanecznych. Fajne zderzenie kultur amerykańskiej i indyjskiej. Sceny weseln też dobre, a ścieżka dźwiękowa - jeśli bierzemy pod uwagę inne filmy bollywoodzkie - na wysokim poziomie. No i Szarukan w trochę innej roli niż zwykle, zwłaszcza w drugiej części. Polecam:-)

ocenił(a) film na 10
Brunetka

Moim skromnym zdaniem KHNH jest lepszy od KKKG, chociąż oba mi się bardzo podobały i zaskoczyły czymś nowym, odbiegającym od dotychczasowych schematów Hollywoodu. Moshe dlatego, iż lubię się wzruszać na filmach, a ten drugi naprawdę mnie poruszył. W 'Gdyby jutra nie było' także jest dużo muzyki (to właśnie ona dodaje uroku tym filmom, chociąż niektórych tańców wolę nie komentować).

ocenił(a) film na 10
Brunetka

Polecam film "Veer Zaara", on również jest bardzo wzruszający.

ocenił(a) film na 10
Brunetka

polecam tez "DEVDASA" jesli ktos chce sobie poplakac i popatrzec na fantastyczne sceny tanca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones