PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 773
oceny
7,7 10 1 22773
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

była w 2003 a u nas dopiero teraz??? dlaczego

ocenił(a) film na 10
elisa17

Z tego samego powodu, z którego dopiero trzeci film bollywoodzki na ekranach w Polsce;-)) podczas gdy Bollywood robi ich 800-1000 ROCZNIE:-)

ocenił(a) film na 10
pehyu

A przepraszam, bo nierzetelnie napisałam, choć myślałam prawidłowo. To nie Bollywood nabija taką ilość, ale całe Indie. Sam Bollywood jakieś 100-150. Z tym, że niektórzy oglądają jeszcze kollywood i tollywood, trochę inna bajka.
w każdym razie - jak widzicie, do nas dociera niewiele... mam nadzieję, że to się zmieni, bo warto. Zwłaszcza przypomnieć produkcje z lat 90tych!

elisa17

to jeszcze nic, czeski film "Jazda" wyświetlany w swoim kraju w 1991 roku, do Polski trafił zaledwie pare miesięcy temu, to jest dopiero coś ;))

ocenił(a) film na 7
elisa17

nie martw się.. u nas tak zawsze..

_xoy_

Proponuje porównać premierę światową Żywota Briana na świecie i w Polsce- pare latek...

valdas89

ale najlepiej było przy filmie Baraka:
data premiery: 2005-06-10 (Polska), 1992-09-15 (Świat) :D

ocenił(a) film na 10
Orbit

Racja racja, z Baraką to była niezła historia:-)). Z kinem chińskim i koreańskim bywa podobnie...

valdas89

ooooooo tak premiera polska i światowa filmu "Żywot Briana" to rzeczywiście zaledwie kilka latek... :P

ocenił(a) film na 10
elisa17

Niestety tak jest z większością filmów indyjskich i nie tylko nich:/ Ale to, że dochodzą do nas z opóźnieniem to jeszcze nic. Mnie martwi inny fakt-że większość filmów z Bollywoodu do nas wogóle nie dotrze;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones