PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180001}
7,5 4 291
ocen
7,5 10 1 4291
Gekijōban Hagane no Renkinjutsushi Shanbara wo Yuku Mono
powrót do forum filmu Gekijōban Hagane no Renkinjutsushi - Shanbara wo Yuku Mono

Jeżeli ktoś chce wiedzieć, jak się zakończył fullmetal alchemist, to powinien to obejrzeć! Mnie się film osobiście bardzo spodobał. Tylko... to zakończenie wdg mnie było okropne! No na serio... Całe fullmetal zepsuć tylko poprzez zakończenie! Co z taką Winry??? 8/10

ocenił(a) film na 7
Yollow

powiem ci tak szczerze że też byłem zaskoczony zakończeniem....

ocenił(a) film na 8
Yollow

I Wrath umarł :(. I nie mają alchemii :(. I Edward z Winry nie będzie :(.

użytkownik usunięty
Yollow

Właśnie, Fullmetal Alchemist takie dobre, tylko to zakończenie... Szkoda gadać. Jak oglądałam to się popłakałam.

Yollow

czyli tutaj kiedy akcja sie dzieje? po anime?

ocenił(a) film na 5
mania19

Po pierwszej serii anime, czyli nie tej na podstawie mangi.

Ozzer

Juz zapomnialam, ze takie pytanie zadalam :) obejrzalam i zaluje. W ogole żaluje, ze sie za tą serie z 2003roku bralam

ocenił(a) film na 5
mania19

W takim razie, o ile jeszcze tego nie zrobiłaś, polecam obejrzeć FMA: Brotherhood, które jest na podstawie mangi i jest świetne! Za to arcydzieło można nawet wybaczyć studiu za popełnienie takiego tytułu jak pierwsza seria FMA ^^

Ozzer

Obejrzalam juz FMA: Brotherhood :) i to w 3dni hehe. A pierwszej serii i tej kinowki nie ocenie bo wystawilabym 1

ocenił(a) film na 6
mania19

Właśnie jakby pierwsza seria doczekała się kontynuacji w postaci kolejnej serii byłaby pozycją o wiele lepszą od brotherhood . lepiej jest prowadzona akcja, jest bardziej zaskakujące i szokujące . tylko jakby nie ta gorycz wylewająca się wiadrami i ta bezsilność. do tego finał strasznie wszystko spłaszczył i zbagatelizował . Bez tego mimo średniego i przeciągniętego zakończenia , oraz fabuły prowadzonej w zbyt otwarty sposób ,FMA:B jest pozycją którą ogląda się lepiej . ma ciekawsze storyline i jest bardziej przyswajalne .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones