PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251750}

Generacja DNA

The Gene Generation
4,7 1 260
ocen
4,7 10 1 1260
Generacja DNA
powrót do forum filmu Generacja DNA

...Ponieważ w soundtracku jest utwór mojego ukochanego Combichrista... poluję na ten film odkąd obejrzałem teledysk do kawałka Get Your Body Beat. Niestety - żadnych wieści. Ktoś z Was coś może wie?

dziki_7

Na Youtube można obejrzeć zwiastun(swoją drogą apetyczny) więc film jak najbardziej istnieje,nie wiadomo jednak kiedy premiera.

dziki_7

na imdb.com nie ma napisanej daty premiery niestety a zapowiada się fajnie. Ktoś coś będzie miał niech da znać. Trochę nisko budżetowo wygląda ale może być ciekawy.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Woj8ech

Taa... istnieje wersja The Gene Generation 2007 LIMITED DVDSCR XviD-COALiTiON jakościowo nadaje się do zobaczenia.
Widzę, że poprzednie odpowiedzi wykasowano :) jasne pewnie podali linki - śmieszy mnie to, bo jak można mówić o piractwie i ewentualnym jego ściganiu w stosunku do filmu, którego nie ma w Polsce? Który dystrybutor ma do niego prawa i złoży wniosek o ściganie? Rozumiem liczy się idea - chyba psa ogrodnika :)

koncentrat

Dystrybutorem w Polsce jest Monolith, jutro (26.03.2009) film będzie miał premierę w wypożyczalniach.

gregov

Fajnie... po półtora roku od premiery, w końcu będzie można zobaczyć LEGALNIE film... nie dziwie się, że piractwo filmów kwitnie.

gregov

Mam to szczęście że pracuje w wypożyczalni [jeszcze] i stwierdzam że ten film jest poprostu średni. Niby fantastyka, futurystyczna do granic - ale tak przekombinowana że mało interesujący klimat... To taki film jak nie ma nic do roboty i dużo wolnego.. [4,5/10] Muzyka jest za to ciekawa. Ktoś napisał o "combichriscie", a ja myślałem że to "Icon of Coil".
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
dziki_7

Film oglądałam cały i oprócz "get your body beat" słychać jeszcze w jednej ze scen walk "This ship will f^*k you up" Też Combichrista.
Muzyka świetna ale film przeciętny. Fabuła nie trzyma się kupy. Aktoreczka ładna ale sutki to ma jak wentyle do jelcza :P

ocenił(a) film na 6
dziki_7

mi się podobała w tym filmie właśnie scena z combichristem w tym klubie - w sumie dobry sposób na promocję zespołu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones