PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324900}
6,1 7 382
oceny
6,1 10 1 7382
6,3 3
oceny krytyków
Genua. Włoskie lato
powrót do forum filmu Genua. Włoskie lato

Film pozbawiony emocji

użytkownik usunięty

Jak dla mnie film mdły Bardzo słaba gra aktorki która grała starszą córke. Odgrywała poszczególne sceny tak jakby nie miały ze sobą związku. Przedstawione ponure włoskie lato w ciemnych uliczkach zasługuje na plus i to chyba jedyny ogólnie nie polecam.

ocenił(a) film na 4

Zgadzam się. Włochy bez lukru i Colin Firth (niestety również mdły). Nie było jakiegoś punktu kulminacyjnego i doprawdy nie wiem "co reżyser chciał przez to powiedzieć"...

ocenił(a) film na 5
kajol_d.

także się zgadzam, czekałem na ten film 2 tygodnie a jak przyszło co do czego to ledwo do końca dociągnąłem bo po prostu nic się tam nie dzieje, starsza córka jest irytująca, młoda też, stary też lata gdzieś w obłokach. Ten film to kicha, chyba że coś przeoczyłem

ocenił(a) film na 8

Proponuję przerzucić sie na flmy Bollywood...Tam jest mnóstwo kolorów i słońca..Film zdecydowanie nie dla każdego, a juz na pewno nie dla ludzi spodziewających sie zawrotnych akcji i zalanych słońcem plenerów...Tego typu komentarze świadczą jedynie o niezrozumieniu tematyki filmu.

ocenił(a) film na 5
xlucax

To prosze nas oświecic panie Kałuzynski.
Jaka byla tematyka tego filmu??

Na 100% nie masz nic pozatym oklepanym zwrotem o niezrozumieniu filmu do powiedzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones