PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697050}
6,8 5 273
oceny
6,8 10 1 5273
6,3 6
ocen krytyków
Get on Up
powrót do forum filmu Get on Up

A u nas??

ocenił(a) film na 10

Kiedy premiera??

anne22

Niespecjalnie widzę sens aby wypuszczać ten film u nas w kinach. Pewnie od razu będziesz musiała zakupić DVD.

ocenił(a) film na 10
zulombo

Pewnie tak... Ale szkoda.

anne22

Też tego żałuję. Chętnie obejrzałbym biografię Browna na wielkim ekranie, ale mówi się trudno.

ocenił(a) film na 10
zulombo

Mam tylko nadzieję, że nie zepsują tego filmu. Bo wiesz trailer jest super a film może okazać się inaczej. Ale jestem w nadziei, że zasłuży sobie na Academy Award.

anne22

10 lat temu napaliłem się na biografię Ray Charlesa i niestety się zawiodłem. Film mnie nudził i prócz bardzo dobrej muzyki i dobrego aktorstwa wydał się nijaki. Choziaż z drugiej strony, może byłem po prostu za młody jak go oglądałem. Muszę go sobie odświeźyć.
Z tego co wiem, są też plany nakręcenia biografii Arethy Franklin. Mielibyśmy ciekawą trylogię o wspaniałych amerykańskich muzykach soul.
Kto wie, może puszczą "James Browna" w jednym kinie studyjnym w Polsce :D

ocenił(a) film na 10
zulombo

Mi film o Rayu bardzo się podobał. Ta muzyka i w ogóle, no moje klimaty :D. Ale zachęciłeś mnie do ponownego oglądania :).
Też właśnie coś czytałam info, że o niej mają zrobić film w sumie bardzo fajnie wszystkie legendy soul.
Ponoć robią też film o Johnie Belushi ( nie do tematu, ale jestem ciekawa co z tego wyjdzie )

Jak tylko będzie dostępne w internecie to będę prze szczęśliwa XD

anne22

Czekam aż pojawi się "Get on Up" i zrobię muzyczny weekend.
Dwie części Blue Brothers, Ray i Get on Up. Dodasz coś jeszcze? Hmm, może Elvis z 2005. Mój ulubiony piosenkarz :D

Co do biografii aktorów komediowych, to liczę na to, obejrzymy kiedyś film o Johnie Candym.

ocenił(a) film na 10
zulombo

To witaj w klubie :D
Ja może bym jeszcze dodała Dreamgirls z 2006 też spoko film, Eddie Murphy najlepszy :D
Elvis THE BEST! W dodatku Blues Brothers?? Epickość nad epickościami :D ehehe

O tak on sobie zasłużył na własny film.
Chevy Chase również powinien mieć własny film :D choć żyje .

anne22

Oceniasz film którego nie widziałaś na 10? Później się dziwić ze oceny na filmwebie nijak maja się do rzeczywistości.

ocenił(a) film na 8
brzezior2010

Przecież niekoniecznie musiała ocenić film w dniu wystawienia komentarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones