PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592588}
7,2 3 712
ocen
7,2 10 1 3712
Ghost Recon Alpha: Żołnierz przyszłości według Toma Clancy'ego
powrót do forum filmu Ghost Recon Alpha: Żołnierz przyszłości według Toma Clancy'ego

Film jest naprawdę dobry. Fajna akcja, klimat, efekty specjalne, dobra gra aktorska,
dopracowane szczegóły. Pomimo gadżetów z przyszłości (które zresztą bardzo mi się
podobały) film sprawiał wrażenie bardzo realnego.

Czekam na ciąg dalszy, albo film pełnometrażowy.

ocenił(a) film na 8
bubus1985

Mnie również się podobał. Dla chwili relaksu bez wymagań konesera filmowego wystarczy.

bubus1985

również chciałbym zobaczyć ten film jako pełnometrażowy bo to co oglądaliśmy wyglądało na prawdę porządnie.

ocenił(a) film na 4
bubus1985

Film ogólnie dobry, ale te nowinki techniczne chyba nie do końca zostały dobrze przemyślane. Trochę mi się to wszystko gryzło ze sobą:
- z jednej strony mamy facetów z pelerynami niewidkami, a z drugiej podczas obserwacji na początku filmu byli obłożeni sianem :)
- czemu drony latające były takie wielkie? Poza tym po co 4 śmigła, skoro wystarczyło zniszczyć jedno i maszyna się rozbiła? Obecnie nawet samoloty po utracie silnika nadal bezpiecznie kontynuują lot. No i ten kształt. Ciekawie to wyglądało, ale zbyt aerodynamiczne, to one nie były.
- wielkie ekrany przed oczyma. Pomijając, że google glass są mniejsze, to od co najmniej 2-3 lat amerykańska DARPA pracuje nad soczewkami kontaktowymi o tej samej funkcjonalności.
Pomijam już dojazd na akcję autostopem ;)
Nie mniej film dobrze się oglądało i podobały mi się drony kroczące.

acidity

"Obecnie nawet samoloty po utracie silnika nadal bezpiecznie kontynuują lot..."
dooobre to było...

Dodam od siebie że takim samolotom nie straszna jest sztuczna mgła, trotyle i bomby próżniowe...

Yarada

ani brzozy

ocenił(a) film na 8
Noxbi

Szkoda, że taki krótki.

ocenił(a) film na 6
acidity

Ja się zastanawiam jak dron może strzelać bronią maszynową stojąc (wisząc) w miejscu. Trochę się mi to kłóci z trzecią zasadą dynamiki.

ocenił(a) film na 9
acidity

Lol to ciekawe jak byś je nazwał gdyby były średnich rozmiarów

ocenił(a) film na 10
bubus1985

http://www.filmweb.pl/film/Kill+Command-2016-685509 film jest podobny do tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones