PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 974
oceny
5,3 10 1 54974
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

bardzo proszę o wzorową frekfencję w kwietniu w kinie i tych co niewidzieli filmu ghost rider
spirit of venganze i tych co pobrali czy cos bo od tego zalezy czy wyjdzie trójka ghost ridera
(bo o tym myślą rezyserzy) ile nas bedzie w kinie i mwiecej tym lepiej wiec zapraszam na
duzym ekranie zrobi wieksze wrazenie
!!!!! pozdrawiam fanów filmu ;-]]] i miłego dzionka...

ocenił(a) film na 1
qba_26

nie, jedynka nie była świetna, była beznadziejna. a sequele są jeszcze gorsze, taka jest tendencja, więc co ja mam wystawić drugiej części? 0,5 się niestety nie da..

Wooster

Druga część jest 100 razy lepsza niż jedynka.

ocenił(a) film na 7
0wner2

Wolę jedynką ponieważ miała klimat a 2 ma to do siebie,że się fajnie napieprzają i oto w filmach chodzi :D

użytkownik usunięty
qba_26

o aktorze raczej :P
bo 1 i 2 to dwa rożne filmy

kasia1993_2

Ten film jest nudny...

ocenił(a) film na 10
jandersunstar

jasne i tak mnie taki inteligentny argument nie przekonał........ ghost rider 3!!!!!!!!! komu zależy niech idzie na 2 część, im wiecej nas tym lepiej ;-]]]]

kasia1993_2

JAKIŚ film o Ghost Riderze to może nakręcić każdy. Dziwna logika trochę, żeby iść, bo wtedy może zrobią trójkę i może będzie lepsza... A wtedy będziesz mówiła, żeby iść, bo może zrobią czwórkę i będzie lepsza od trójki. ;)

ocenił(a) film na 10
jamqdlaty

a jestem fanką oprocz mnie są inni i to nie jest dziwna logoga tylko ludzka ciekawosc wpisana w człowieka ;-]]] ja bardzo lubie te postac i nic mnie przeciw nie przekona nie wysilajcie sie więc......

ocenił(a) film na 2
kasia1993_2

kasiuuu!!!!!! jak wyjdziesz z kina po seansie ''dwójki'' napisz do mnie odrazu ...... uwierz mi ten film nie stał koło dobrego aktorstwa,fajnych efektów i dobrej fabuły . I mówie to chociał barzdo podoba mi sie tematyka przenoszenia komiksow na ekran.Jedynka GR była naprawdę fajna ... ale to ..to nie jest nawet kontunuacja ... :( Błagam Cię nie idź na ten film do kina. Nie znam Cie ale dobrze Ci życzę. Zrobisz jak bedziesz uważała. 'God bless You ....'

ocenił(a) film na 10
spiderosbumbum

ide nawet huragan mnie nie zatrzyma!!!!!!! isc trzeba temat dyskusji mówi o trójce ludzi ciekawosc was nie zżera??? to od nas zalezy czy bedzie!!!!! tak jedynke widzialam przez te 5 lat ze 100 razy i byla zajebista wiec jest kolejna widzialam w necie ale uczciwie ide do kina !!!! ;-]]

kasia1993_2

Przestań bredzić, Kobieto! Co ma do tego wszystkiego "ludzka ciekawosc"?! Film najzwyczajniej w świecie jest SŁABY! i tyle, jak mam być ciekawy trzeciej części GR jak dwójka była słaba? Ja bym chciał kontynuację komiksowej wersji, czyli jedynki albo w ogóle odrębnego filmu powstałego ściśle na fabule MARVEL'owskiego komiksu. Życzyłbym sobie nawet by tytułowego bohatera granego przez Cage'a zastąpił inny aktor, bardziej utalentowany, bo powiedzmy sobie wprost N. Cage zagrał naprawdę cienko tak wyrazistą postać. A tak z innej beczki, muszę to powiedzieć, bo mnie coś powoli trafia jak czytam te twoje komentarze, w których podkreślasz to, że jesteś "taką wielką fanką", o tej ciekawości ludzkiej, kurde kobieto masz 19 lat a zachowujesz się jak jakaś 12 letnia dziewczynka. Namawiasz kogoś do czegoś bez podania konkretnych powodów, poza tym, że być może powstanie 3 część jeżeli masowo wybierzemy się do kina. Podkreślasz, że jesteś "super dojrzała psychicznie" jednakże swoja postawą negujesz to co powiedziałaś o swojej psychice.

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

ja na 100% popieram kasie, jestem wielkim fanem ghost ridera opinie są słabe ale i tak mam zamiar isc do kina chodź na necie już jest to jestem twardy i czekam na premiere :) a co do GR1 to też ludzie gadali ze słaby a mi sie bardzo podobał, pewnie dwójka też przypadnie mi do gustu

ocenił(a) film na 10
Marcin669

na necie widzialam ale jako fanka wieloletnia i uczciwa osoba ide!!!!!! do kina dzieki marcin669 ze myslisz tak samo wesolych swiat i fajnego seansu 13tego!!!!!

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

ghost rider 2!!!!!!!!!!! idziemy!!!!;-]]]

ocenił(a) film na 8
kasia1993_2

w którym kinie pracujesz?

ocenił(a) film na 2
rm_125

heheh :) trafny komentarz :)

ocenił(a) film na 10
spiderosbumbum

w żadnym poprostu wspieram ulubiony film ;-]]]] i tyle na szczescie sa ci co to rozumieją..... ghost rider!!!!!!!! ;-]]]

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

dyskusja gorąca jak sam ghost rider heh fajnie

ocenił(a) film na 2
kasia1993_2

goraca jak sam ghost rider powiadasz ... no to sie zdziwisz :) w 2 części przeważnie dymi sie na czarno jak paląca się smoła na dachu pokrytym papą :) w 'dwójce' tak sie pali że starczyło by może na 2 kiełbaski grillowane :) nie wspominając o starej zdezelowanej motorynce po przejściach :) słuch po pieknej maszynie z 'jedynki' zaginął.

ocenił(a) film na 10
spiderosbumbum

widzialem w trailerach jak sie pali i dymi, moim zdaniem dobrze to wygląda dzieki temu postac ghost ridera jest bardziej mroczna :)

ocenił(a) film na 2
Marcin669

za młodu czytałem mnóstwo komiksów .... i w żadnym GR nie dymił się na czarno jak smoła i nie zachowywał jak ułomny szkieletor .... nie mówię ju z o ostatniej scenie, w której zmienia się w GR z anielskimi mocami(potrafi wskrzeszać) ... jeszcze raz - Żenada !!

ocenił(a) film na 10
spiderosbumbum

jasne jasne hehe dziwne ze to mnie nie przekonało.....

ocenił(a) film na 10
spiderosbumbum

wiem też czytałem komiks fakt w filmie zmienili troche, ale i tak mnie to nie nastawia negatywnie, każdy woli co innego np. wszyscy sie jarali avatarem -przynajmniej wiekszosc a dla mnie to poprostu badziewie i dziekuje koniec tematu.

ocenił(a) film na 10
Marcin669

racja!!! kazdy lubi co innego ;-]]] ja ten film kocham heh i tyle ....

Marcin669

Po co przemycać wódkę w Kubusiu lub inaczej :) ja zawsze biorę plecak i wchodzę z czymkolwiek. Nawet w Multi a Helios czy inne kino to w ogóle nie są nawet tym zainteresowani. Chociaż u mnie w mieście xD

marcin2800

Pozdrawiam pijaków ! :P

spiderosbumbum

Tak, niech zrobią taki ogień jak w komiksie - rysowany. ;)
Czarny dym nad ogniem płonącego szkieletora w czarnej skórze, na czarnym motocyklu? Jak najbardziej, dodaje klimaciku.

Mówię tylko o efektach - te mi się parząc po trailerze podobają dużo bardziej niż w jedynce - tam on był sztywny jakby miał szczotkę wsadzoną w dupę aż po szyję, czaszka była nieskazitelnie czysta, to było brzydkie.
Filmu nie widziałem, całkiem możliwe, że film beznadziejny, nie rozumiem też nawoływania żeby iść na film nawet jeśli jest kiepski, bo dzięki temu zrobią kolejną część i może będzie mniej kiepska. :D

ocenił(a) film na 10
spiderosbumbum

a to z tym aniołem to akurat wlasnie jest ciekawe , wygląda to wlasnie jakby mialo coś być póżniej ;-]

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

ja nawet specjalnie kupiłem ps2 żeby zagrac w gre ghost rider :)

Marcin669

Pierwsza część była kiepska a tej na pewno nie obejrzę.

ocenił(a) film na 10
PorticusArt_boo_pl

okej twój wybór ale nie mieć ciekawości co do ewentualnej trójki i nie byc zainteresowanym filmem 3d??? no to dziwne ....
wesołych świąt wielkanocnych zycze wszystkim i zajebistego seansu 13 kwietnia !!! zapraszam serdecznie;-]]]

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

jak mówisz że widziałas na necie to tak z reka na sercu powiec podobał ci sie ??

ocenił(a) film na 10
Marcin669

jak pisałam wcześniej jestem wieloletnią fanką więc odpowiedz sobie czy mi sie podoba heh albo powiem ci ;-] jak jasna cholera mi sie podoba i uczciwie ide do kina!!!

ocenił(a) film na 3
kasia1993_2

Powiem tak, wydawało mi się, że ci panowie nie dadzą rady spłodzic czegoś gorszego niż Crank 2 (bo jedynka była naprawdę świetna jeśli chodzi o akcję), ale kolejny raz dałem się zaskoczyc i kolejna granica z cyklu dużo, szybko i bez sensu została przekroczona :).

kasia1993_2

Mnie się podobał, świetny psychodeliczny ghost rider, film nie miałbyć ambitny, tylko hardcorowy i taki był, bardziej mnie dziwi iż wielu poświęca tutaj swój czas, po ty zhejtować ten film... mi się nie spodobał ojciec chrzestny, ale nie przesiaduje tam by go gnoić... dziwne.

ocenił(a) film na 10
Spidey_

spidey w tobbie tez nadzieja nareszcie któś kto kuma baze!!!! wesołych świąt i ghost rider górą!!!!

kasia1993_2

No nawzajem, pozdrawiam, ghost rider był taki... no nie wiem, nigdy w komiksach go tak nie przedstawiano, te schizy jak stał w miejscu i się kiwał... to taki odzjazd xD

Spidey_

I co najważniejsze, w pierwszej części, ghost rider był grany przez kaskadera, a tutaj nicolas cage... i widać różnicę xD
A i tak znawcy powiedzą że cage się skończył ;)

ocenił(a) film na 10
Spidey_

A JA MAM NADZIEJE PO TEMACIE JAK WIDAĆ ZĘ ZROBIA TRÓJKĘ CIEKAWOŚĆ MNIE ZŻERA ;-]]]

kasia1993_2

ja też ;)

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

gorący temat im bliżej tym goręcej bo to piekielnie fajny temat

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

oj tak :) ostatnio już widziałem na polsacie reklame że zbliża sie ten dzień ;) a jutro też na polsacie GR 1 i oczywiście oblukne chyba setny raz ;)

ocenił(a) film na 10
Marcin669

heh to ja tez niewiem czemu tak mam ze jak mi sie naprawde cos spodoba , motyw filmu czy postać to jest juz ze mną zawsze jak muzyka z lat 80tych;-]]]

ocenił(a) film na 5
Spidey_

Nie wiem dlaczego zacząłem czytać te komentarze ale jak już tutaj jestem to dodam dwa słowa ode mnie. Co do filmu: część pierwsza podobała mi się bardziej. Dwójka jak dla mnie wypadła słabo, jakoś tak mnie 'nie porwała'. Wiadomo, każdy ma swój gust i nie mam zamiaru kogoś 'hejcić' za to, że mu się film podobał. Każdy jest inny, prawda?
Jednak do napisania tego komentarza 'sprowokowała' mnie postawa głównie użytkownika kasia1993_2. Nie chcę aby to zabrzmiało dziwnie ale odnoszę podobne wrażenie do użytkownika piszącego kilkanaście postów wyżej - 'w jakim kinie pracujesz'. Prawdę mówiąc pisząc tutaj brzmisz jakbyś nie spała ze trzy dni, a później wzięła sobie dobra dawkę ecstasy. Nie neguję tutaj tego, że jesteś fanką GR, tylko samo podejście do całego faktu. Wrzuć na luz, nie każdy kto mówi, że fil mu się nie podobał od razu go hejci.
A co do następnej części to jeśliby nawet wyszła to pewnie bym oglądnął ze względu na samą ciekawość ale nie będę rozpaczał jeśli GR3 nie powstanie.

ocenił(a) film na 10
Spaxen

ok teraz ja sprawa numer 1 śpie co noc , sprawa numer 2 nie ćpam , sprawa numer 3 nie znasz mnie , sprawa numer 4 racja mam swój gust , sprawa numer 5 nie chcesz ale brzmisz dziwnie , sprawa numer 6 nie pracuje w żadnym kinie, sprawa numer 7 jestem jaka jestem a na podstawie internetu to mnie raczej nikt nie pozna dokładnie więc WRZUĆCIE NA LUZ!!! dziękuje za przeczytane komentarze i udział w tej gorącej i e mocjonującej co dla niektórych powyżej dyskusji....

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

a poza tym takie wnioskowanie na podstawie netu i takie tzw. gdybanie to jest śmieszne ......no nic przynajmniej mnie ktoś rozbwaił dzięki Spaxen!!!! pozdrawiam ciebie i twoje miasto gorąco!!!

ocenił(a) film na 5
kasia1993_2

To dobrze, że śpisz i nie bierzesz narkotyków, oraz dzięki za pozdrowienia. Postaram się przekazać : )

ocenił(a) film na 10
Spaxen

ciesze sie ze sie rozumiemy bo mimo wszystko internet to zgubna często skarbnica wiedzy ;-]]]

kasia1993_2

Pierwsza część była do du*y, dlatego liczyłem na tą - okazała się wielkim chłamem - ujęcia w porządku ale reszta.... skoda gadać... Mam nadzieję że trójki nie będzie... No chyba że remake - kiedyś kiedyś, tak, jak bylo z hulkiem i się opłaciło.
Reasumując, unikać jak ognia...

ocenił(a) film na 10
bartekg1waw

ok ja kto woli ale jesli dlugooo poczekamy na trójkę jak mówisz to pewnie sie opłaci! ale tak to jest że wszystkim rządza pieniądze i to od nas zalezy czy będzie...;-]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones