PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

bardzo proszę o wzorową frekfencję w kwietniu w kinie i tych co niewidzieli filmu ghost rider
spirit of venganze i tych co pobrali czy cos bo od tego zalezy czy wyjdzie trójka ghost ridera
(bo o tym myślą rezyserzy) ile nas bedzie w kinie i mwiecej tym lepiej wiec zapraszam na
duzym ekranie zrobi wieksze wrazenie
!!!!! pozdrawiam fanów filmu ;-]]] i miłego dzionka...

ocenił(a) film na 5
bartekg1waw

Jeśli chodzi o remake to ciekaw jestem nowego Spidermana.

ocenił(a) film na 10
Spaxen

no fakt też jestem ciekaw bo te czesci co były to jakos mnie nie porwały

ocenił(a) film na 10
Spaxen

ja tez ;-]]

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

niestety u mnie lipa, lukam na repertuar kina do którego mam zamiar isc a tam co najmniej do 18 kwietnia ghost ridera ani słychu ani widu. No idzie sie wkur....

ocenił(a) film na 10
Marcin669

i powiem wiecej tak patrze po paru kinach i tez nie ma, wiec jak to jest ze premiera 13 kwietnia a tu nic nie widac ?

ocenił(a) film na 10
Marcin669

zalezy jakie kina zdobyły prawo do emisji filmu pewnie. ja jezdze miedzy dwoma miastami np. w wałbrzychu wcale niema a jak wroce do katowic w weekednd to tam jest niemal w kazdym ktore jest w centrum. no w wiekszych miastach w wiekszosci jest.....ale jak widze jest z tym problem...

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

no możliwe lepiej żeby zdobyłi prawo bo sie wkur... :)

ocenił(a) film na 7
Marcin669

I co? Obejrzałem dziś w kinie ten film. Przyznam szczerzę, że bawiłem się dobrze, Cage wg. mnie zagrał świetnie a mimo to fabuła nieco odbiegała od jako takiej rzeczywistości w 1. części (naruszenie szczegółu o podpisie cyrografu), ale to nie ważne. Była akcja, były emocje no i uważam, że jeśli miałaby wyjść 3. to musiało być to coś czego jeszcze nie było ani w 1. ani w 2. części. Masowe uderzenie, niespodzianka...
7/10

ocenił(a) film na 1
Karolexification

właśnie wróciliśmy z kina ... jak sobie pomyślę co można mieć za te 50 zł ... film bez ładu, składu a nawet za bardzo bez efektów, od sceny do sceny w najgłupszy sposób przerzucany a obroty pod 3d i "trzęsawki" głównego bohatera to jakaś żenada... Pierwszą część doceniłem, komiksy czytałem namiętnie a to... jakiś szit, momentami się wzroku nie dało utrzymać na światełkach i wybuchach a źli byli byli i nagle wszyscy padli... 15 statystów chyba mieli do tego filmu i trzeba było nimi rotować :/

ocenił(a) film na 10
Karolexification

niestety nie, narazie poczekam z tydzień bo w trzech kinach do jakich moge jechac nie ma. poczekam z tydzien jak nie bedzie to trudno trzeba bedzie piracic ;) zmuszaja mnie do tego

ocenił(a) film na 10
Karolexification

taa film to czad ja specjalnie z miasta wyjechalam bo w moim nie bylo ;-]]]]

ocenił(a) film na 7
kasia1993_2

Ale było warto... Bez 2 zdań.

ocenił(a) film na 10
Karolexification

zajebisty marze o trzeciej częsci , moze nawet bede sie modlic o to nie żartuje heh

ocenił(a) film na 7
kasia1993_2

Powiem tak, jak już wcześniej pisałem, trzecia część musiałaby być na prawdę odpałem jakiego jeszcze nie było w 1. i 2. Może będzie taka możliwość w realizacji filmu, a myślę, że się o to pokuszą.

ocenił(a) film na 10
Karolexification

zgadzam sie bo chce zeby mi czacha płonęła i chce czuc ogien !!!!

ocenił(a) film na 7
kasia1993_2

Druga część była na pewno o wiele mniej mroczna niż pierwsza, można powiedzieć nawet, że to nie był typowy thriller, ale dobry film sensacyjny.

ocenił(a) film na 10
Karolexification

wogule to jestem zaskoczona ze tyle osob wzieło udział w tej dyskusji , dzieki wszystkim za wpisy i wlasne zdanie;-]]]]

ocenił(a) film na 7
kasia1993_2

Smutniejsza sprawa jest taka, że ma tyle negatywnych opinii. Ja się nie zgadzam z oceną 4,9.

ocenił(a) film na 10
Karolexification

wiekszosc kocha komedie romantyczne a są ci orginalniejsi co lubią s-f itp. ;-]] ja juz rzygam komediami romantycznymi blee heh

ocenił(a) film na 7
kasia1993_2

I bardzo słusznie. Prawda, rynek jest głównie zapchany gównem i niestety większość populacji zajada się chłamem mając plastikowe podejście do filmów.

ocenił(a) film na 7
Karolexification

Akurat "Ghost Rider 2" to typowy plastikowy film. Nie mówię, że to źle, bo takie obrazy też są potrzebne i fajnie je się ogląda. Tyle że wiele wyżej od komedii romantycznych to bym go nie stawiał.

A do kina na to na pewno bym nie zapraszał ludzi, no bo obraz jest rozmazany przez większość część filmu, nie można wchrzaniać popcornu, bo wtedy się głowę podnosi, no i nie widzi się przez te okulary, co dołączają do biletów, ogólnie w jednym słowie streszczę, dlaczego nie warto zupełnie oglądać tego filmu w kinie - 3D. Gówniane, niepotrzebne, nic nie wnoszące i przeszkadzające.

No i trzecia część filmu raczej zdecydowanie nie powstanie, bo obraz bardzo słabo poradził sobie w Ameryce, bodajże ok. 1/3 swojego budżetu zarobił.

ocenił(a) film na 7
Roy_v_beck

Aha, rozumiem jak miałeś rozmazany obraz bez nakładania okularów to się nie dziwię.

ocenił(a) film na 7
Karolexification

Bez nakładania okularów obraz był lekko rozdwojony, a po nałożeniu obraz był po prostu w inny sposób rozmazany. Zasadnicza różnica to taka, że w okularach można było rozczytać napisy.

ocenił(a) film na 10
Roy_v_beck

mogliby w kinach ktore nie mają mozliwosci emisji w 3d puszczac normalnie napewno by zarobił wiecej ale po co myslec im ,,,ehhhh szkoda....co do komedii to nadal utrzymuje ze jest ich poprostu za duzo az wymieniac sie niechce .....

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

masakra komedie romatyczne robia furore :D

ocenił(a) film na 10
Karolexification

bo ludzie sie nie znają :D

ocenił(a) film na 7
Marcin669

Tak jak mówię, jest to owo niesamowicie plastikowe podejście do filmowej rzeczywistości. Są jednak, którzy to rozumieją... prawda?

ocenił(a) film na 10
Karolexification

tak jest zgadzam sie

ocenił(a) film na 2
kasia1993_2

Pogieło Cię?

ocenił(a) film na 10
black_hole_1981

nie nie pogieło mnie jest ze mną ok jak cos....zeby nie bylo wątpliwosci

kasia1993_2

Niestety 3D w tym filmie kiepskie. Odpaliłem to na komórce i nawet założyłem okulary przeciwsłoneczne, a żadnego 3D nie widzialem.
Jedyny efekt 3D, który zaobserwowałem, to pomarszczona twarz Nicolasa Cage'a.

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

niestety sie z tym zgodze mogliby tez emitowac w zwyklym wydaniu;-]]

ocenił(a) film na 2
kasia1993_2

Jak trójka będzie tak do bani jak dwójka to niech lepiej jej nie kręcą. Dla dobra ludzkości.

ocenił(a) film na 10
Zapiekanka

no moze nie bedzie? nie oceniam jak nie wiem

ocenił(a) film na 2
kasia1993_2

Na razie idą złą drogą. ;)

ocenił(a) film na 10
Zapiekanka

narazie ale nadzieje trzeba miec ja mam i oprocz tego czysta ciekawosc .... zobaczylam ocenilam i zwyciężyłam heh jak w Rzymie pozdro

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

co do trzeciej czesci to nadzieja jest bo czytalem artykul ze tworcy filmu bardzo chcieli by zrobic GR3

ocenił(a) film na 7
Marcin669

Ale wszystko zależy od funduszy zarobionych za GR2. Jeśli chcieliby zrobić w tym samym duecie reżyserskim 3. część, to powinni pokazać coś na prawdę nowego i coś co podkreśli trylogię.

ocenił(a) film na 10
Zapiekanka

zalezy dla kogo i ciekawe co wy byscie chcieli innego, mi tam sie podobał, film mal byc ostry i jest ale nie ktorzy jednak nie potrafia tego zrozumiec :D

ocenił(a) film na 2
Marcin669

No właśnie dla mnie nie był ostry, wynudziłam się jak mops. :/ Parę razy zrobiłam tzw. facepalm przy jakiś tanio-horrorowych momentach z mnichami i to wszystko. Nie chciałam cudów, ale chociaż wciągającej akcji. Chciałabym nie usypiac w trakcie oglądania i może czasem jakiś zwrot akcji, żebym od początku filmu nie była pewna jak się skończy. Naprawdę tylko tyle, żadnego ambitnego kina. ;)

ocenił(a) film na 7
Zapiekanka

Popieram te słowa. Nawet stary "Blade" notabene od tego samego scenarzysty jest o wiele bardziej ostry od GR2.

ocenił(a) film na 10
Roy_v_beck

ja bardzo lubie serie ghost rider i "Blade" tez nie gadze fajny film.

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

jak sie komus nie podoba to niech idzie na odgrzewane stare kotlety w postaci titanica 3D

kasia1993_2

Spoko ,będziemy się łączyć

ocenił(a) film na 10
TripleZ

racja ja juz bylam i mam fajne wrazenie po filmie

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

nie sądziłam ze az tak ten temat sie rozwinie ale fajnie wiadomo co ludzie myślą itp...

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

no temat ostry :)

ocenił(a) film na 10
Marcin669

gorący jak piekło jak sobie czytam nie które komentarze to mi aż mózg płonie heh miłej nocy wszystkim zycze..

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

a potem i czaszka ;)

kasia1993_2

lubisz ostre motory? moze pojezdzimy kiedys razem ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones