PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

bardzo proszę o wzorową frekfencję w kwietniu w kinie i tych co niewidzieli filmu ghost rider
spirit of venganze i tych co pobrali czy cos bo od tego zalezy czy wyjdzie trójka ghost ridera
(bo o tym myślą rezyserzy) ile nas bedzie w kinie i mwiecej tym lepiej wiec zapraszam na
duzym ekranie zrobi wieksze wrazenie
!!!!! pozdrawiam fanów filmu ;-]]] i miłego dzionka...

ocenił(a) film na 10
TripleZ

lubie motory , motocykle itp... chcialabym miec taki jak ghost rider z czesci pierwszej ;-]]] marzenie...

kasia1993_2

Musimy więc napisać do West Coast Choppers, aby nam zbudowali jakąś PIEKIELNA maszynę

ocenił(a) film na 10
TripleZ

oooo chcialabym ale kto mnie posłucha?? jestem strasznie zakochana w tym super motocyklu......

kasia1993_2

Jeszcze nie oglądałem, ale moto to chyba Yamaha V-max - każdy jest w niej zakochany...;) (może prawie każdy).

ocenił(a) film na 1
kasia1993_2

Drodzy Państwo, Pani Kasia1993 robi sobie jaja ponieważ nie ma na świecie takiej osoby która chciałaby części trzeciej

ocenił(a) film na 10
julietta_vevo

a wlasnie ze duzo jest drodzy państwo tylko ktos tu nie czyta wszystkiego !!!! ale komu sie chce tyle czytac widac zreszta ze zainteresowanie filmem jest ogromne !!!!

ocenił(a) film na 10
julietta_vevo

powiedział co wiedział ja tam chce, niech jeździec wyruszy po raz trzeci :)

julietta_vevo

Ja chce

ocenił(a) film na 7
julietta_vevo

Pewna jesteś?

użytkownik usunięty
kasia1993_2

Ktoś kto ocenił Samych Swoich i Popiół i diament na 1/10,a całą resztę jak Straszny film na 10/10 zbytnio nie ma prawa wypowiadać się na temat kina.Ghost Raidera 3 chętnie zobaczę,ale twój post jest bez logiki i następnym razem pomyśl troche za nim napiszesz.

ocenił(a) film na 10

po prostu mam mocny gust s-f i horrory to mój zywioł!! jak komuś nie paśi to nie moja wina ;-] jak mój post jest bez logiki to lepiej nie pisz nic wiecej bo ja chcialam tylko troche wiedziec co inni sądzą o filmie nie o mnie post ma tytuł dla nie wiedzących ghost rider 3 a nie kasia1993 !! KPW?! mam nadzieje ze już kumasz o co kaman. czytaj ze zrozumieniem i komentuj film!

Każdy ma prawo mieć własne zdanie i ma prawo je wypowiadać na temat kina zwłaszcza...A Ty kim jesteś, żeby dyktować kto ma prawo na jaki temat się wypowiedzieć?? Cenzura to już nie te czasy...

kasia1993_2

Czy warto(można) wybrać się na 2 bez obejrzenia 1 ? Czy nie będzie to przeszkadzało w odbiorze (fabuły drugiej części)?

ocenił(a) film na 10
michael1993

niee bedzie przeszkadzało ale 1 mozesz sobie pobrac jak wolisz ;-]

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

DZIEKI WSZYSTKIM ZA DYSKUSJE . NIE MIALAM POJECIA ZE TAKIE ZAINTERESOWANIE WYWOŁAM. POZDRAWIAM FANÓW SERII GHOST RIDER ;-]]]

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

ja również cie pozdrawiam ;)

Marcin669

A na film idę jutro. Lubie Nicolasa, lubię motocykle a zwłaszcza V-maxa, podoba mi się pomysł i nawet jeśli fabuła będzie kiepska, wydaje mi się, że klimat będzie. No i o ile zazwyczaj denerwują mnie filmy ogólnie kiepskie których jedyną wartością są efekty specjalne, w tym wypadku nawet dla samych efektów pójdę :)

kasia1993_2

I ja teżpozdrawiam :) nie przejmuj się frustratami którzy zamiast pisać o filmie czepiają się użytkowników forum :) Trzeba współczuć - psychologia uczy, że zazwyczaj mają poważny problem ze sobą i muszą jakoś wyładować frustrację...

ocenił(a) film na 10
Dr_Jackyll

racja internet często słuzy złym sprawom i złym ludziom ...niestety....

ocenił(a) film na 10
kasia1993_2

http://www.thespiritofvengeance.com/game/ jeżeli ktoś chce pojeździc motocyklem lub inna maszyna :)

ocenił(a) film na 10
Marcin669

superrr fajna sprawa dzięki;-]]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones