PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491609}
4,8 37 889
ocen
4,8 10 1 37889
4,9 17
ocen krytyków
Ghostbusters. Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów

Obsada

ocenił(a) film na 1

Cala ekipa pogromczyn duchow razem nie ma nawet polowy komediowego talentu Murraya, Aykroyda czy Moranisa. Gdyby scenariusz byl naprawde tak dobry jak mowia producenci GB3, to nie mieliby problemow znalezc naprawde utalentowanych aktorek. Film ktory powinien byc powrotem do czasow dziecinstwa, prawdopodobnie bedzie "komedia" na poziomie innych dziel z McCarthy jak Goracy towar albo Druchny...
Profanacja!

ocenił(a) film na 1
SatoCous

Właśnie chciałem wyrazić swoje zaniepokojenie obsadzeniem pani McCarthy w tym filmie, ale widzę, że już to uczynili inni.
Czy producentów po....ło!!!?
Ta baba jest ledwie "strawna" w Mów mi Vincent i to chyba jedyny film w którym nie widać tej jej strasznej maniery...
Nie wiem czy ona umie grać, bo jeszcze nie miałem okazji zobaczyć jej gry tylko tą manierę - jednakowe grymasy, śmiech, triki... takie same do użygu w każdym filmie.

ocenił(a) film na 1
koncentrat

I prawdopodobnie tak samo będzie wyglądać w GB3. Bardzo chciałbym się mylić, ale przeczuwam, że to nie będzie dobry film. Przeczuwam wręcz, że będzie jednym z największych gniotów roku. Mam nadzieje, że się mylę, choć to znikoma nadzieja...

SatoCous

McCarthy nadaje się tylko do jednej roli w Ghost Busters...Slimer'a

ocenił(a) film na 1
Monsterfrau

Ewentualnie będzie grać żądną zemsty córkę piankowego marynarza z pierwszej części.
Może przesadzam, ale dla mnie są podobni ;)
http://www.filmweb.pl/film/Pogromcy+duch%C3%B3w-1984-12068/photos/339991
http://www.trbimg.com/img-53bac483/turbine/la-et-mn-tammy-melissa-mccarthy-box-o ffice-new-movies-20140707

ocenił(a) film na 2
SatoCous

Hahaha rzeczywiście podobni xD Takie same pyzate buzię :D

ocenił(a) film na 6
Monsterfrau

Mogłaby też zagrać Gozera spasionego na fast foodach zwędzonych od Slimera

ocenił(a) film na 4
SatoCous

Nie zwalałbym tego na obsadę. Przede wszystkim scenariusz ssie.

ocenił(a) film na 3
SatoCous

Zgadzam się z tematem. Postacie strasznie irytują, zwłaszcza Abby. "Śmieszne " teksty wymuszone i ani trochę nie bawią, pomijam teksty o "sfajdaniu". Żenujący poziom. A co najgorsze w tym roku ma być kolejna część.... Za jakie grzechy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones