PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856945}
4,7 24 106
ocen
4,7 10 1 24106
2,4 25
ocen krytyków
Gierek
powrót do forum filmu Gierek

Już po porannym seansie, Fajnei się to goląda, są żarty, jest przymrużenie oka,a le też pokazana rodzina z dużym szacunkiem, a nie tlyko sama polityka.
Jaruzelski zbyt chyba śmiesznie stracił dla mnie na powadze, a był to strasnzy człowiek, a le rozumiem konwencję.

adriennee

oglada sie przyjemnie

ZuzeZa

Potwierrdzam, Hanka ładniejsza od oryginalnej Gierkowej, ale czy kiedyś w filmie było inaczej? Dobrze zagrali. Są takie perełki typu - "wtedy wchodzę ja cały na biało" - na bank tak nie powiedział nikt, ale to dodaje takiego współczesnego sznytu

ocenił(a) film na 10
Artur99

No wiadomo, ze aktor to inaczej, zresztą one innej budowy itp były, najważniejsze aby oddać duch silnej, mądrej kobiety u boku chłopa który rządzi krajem. Dobrze im to wyszło, a Misiek Z Hanką - moim zdaniem jest "iskra" i fajny duet aktorki.

Artur99

Zgadzam się, i ja pozytywnie zaskoczona, bo szłam z "taka pewną nieeśmiałością" a tu bam! jeszcze lepiej wyszło niż się spodziewalam. Inny film, nie historyczny 1:1, nie laurka, owsze może lekko przez krzywe zwierciadło pokazany, ale to mu wyszlo na dobre. przeciez na codzie n poważnych i trudnych rzeczy mamy po kokardkę. Zwłąszcza w tych "chorych" dosłownie czasach.

adriennee

Misiek przytył ponoć 2 0 kg do tej roli

adriennee

Całkowicie się z Tobą zgadzam :) Jaruzelski stracił na powadze, ale czy to źle? Ogólnie bardzo podobał mi się film i mogę z czystym sumieniem polecić.

kamien_904

może dlatego w filmie nie pada jego nazwisko. Postać komiczna, ale tak narpawdę najczarniejszy charakter w filmie

adriennee

Konserwacja botów. Super :D

ocenił(a) film na 2
adriennee

amatorsko , komediowo słabo , historycznie wcale , scenografia na duży plus , ot kolejny słaby film w polskim kraju.

adriennee

Moim zdaniem bardzo ciekawa pozycja. Film jest i będzie zapamiętywalny.

ocenił(a) film na 9
adriennee

Duży plus za dobór aktorów. Niby Kożuchowska niepodobna do Gierkowej, na pewno od niej ładniejsza :), ale świetnie pokazała jej osobowość i charakter, udowadniając, że to nie wygląd jest najważniejszy. Misiek znakomity po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones