2 godz. 35 min.
8,1 751 548
ocen
8,1 10 751548
42 904
chce zobaczyć
7,5 27
ocen krytyków
{"rate":7.5185184,"count":27}
{"type":"film","id":936,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gladiator-2000-936/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Gladiator
 • Frank ocenił(a) ten film na: 9

  Szkoda, że w kinach są tylko filmy, które wchodzą na ekrany a wiele z nich to niestety, nie łudźmy się, słabe produkcje. Uważam, że świetnym pomysłem byłoby poświęcic jeden dzień w tygodniu na emisje najlepszych filmów ostatnich dekad na dużym ekranie.

  Z pewnością jest wiele osób, które, jak ja, chętnie obejrzałyby np. GLADIATORA w kinie. To film spektakularny, który ma niepowtarzalny efekt właśnie na dużym ekranie. Inne takie filmy to BRAVEHEART, starszy już BEN HUR, KLEOPATRA a nawet niedawno stworzone KRÓLESTWO NIEBIESKIE. Mogłyby także to byc filmy o bardziej nowej historii, jak WRÓG U BRAM, SZYFRY WOJNY, TAŃCZĄCY Z WILKAMI.

  Szkoda, że nie mamy takich możliwości w kinach na epickie, i nie tylko, filmy na dużych ekranach.

 • Frank Wielkie kina po prostu boją się ryzykować, automatycznie uznając wszystkich swoich widzów za bezrefleksyjnych pożeraczy popcornu. Oczywiście jest to krzywdzące uogólnienie i jestem przekonany, że na tak ciekawe cykle tematyczne byłoby wielu chętnych.

  Pozostają kina studyjne, zwłaszcza najwspanialsze z nich - ILUZJON. Niestety, aby nim się cieszyć, trzeba mieszkać w stolicy. Zazdrość mnie zżera...

 • roxy00 ocenił(a) ten film na: 10

  Frank Też tak uważam, jak kilka lat temu w kinie odświeżyli Titanica to od razu pobiegłam na seans. Jest tyle starych genialnych filmów, które na małym ekranie robią piorunujące wrażenie, zobaczyć je na dużym ekranie to byłoby coś.. :)

 • miloszgilga ocenił(a) ten film na: 8

  roxy00 Ja zakupiłem ekran 4m i projektor fhd + do tego system 7.1 ... problem rozwiązany ;)

 • miloszgilga ocenił(a) ten film na: 8

  roxy00 Oglądam sobie co chcę i kiedy chcę.

 • macioshow ocenił(a) ten film na: 10

  miloszgilga Zaimponowałeś mi! A nie.. Oceniłeś Gladiatora na 8 :D

 • miloszgilga ocenił(a) ten film na: 8

  macioshow Miał parę drobnych błędów, ale i tak uważam go za film rewelacyjny, tak wg to wystawianie wszystkim filmom 10 jest jednym wielkim bezsensem. Ja pośród tysiąca parenastu filmów na dziesięć oceniłem tylko chyba 2, które według mojej subiektywnej opinii były wprost idealne, ale jest mnóstwo filmów, które mi się bardzo podobały, albo mam do nich duży sentyment, lecz podczas stawiania oceny nie kieruję się tymi kryteriami, bo co 5 film miałby 10. Jak któryś mi się bardzo podobał, lecz nie był super dobry to daje go do ulubionych. Pozdrawiam.

 • miloszgilga jeżeli uważasz film za rewelacyjny to odpowiednikiem jest ocena 9 ;-)

 • JacekSzulc ocenił(a) ten film na: 10

  Frank To nie kina o tym decydują tylko dystrybutorzy. Widocznie im się to nie opłaca.
  Nie narzekam. Duży telewizor, dobre nagłośnienie i brak prostaka z naczosami obok! Oglądasz co chcesz.

 • hanscolo ocenił(a) ten film na: 10

  Frank Też kilkakrotnie o tym myślałem.
  Chociaż z tego co kojaże puszczono w kinach odnowioną i skróconą wersję Potopu. Drugi przykład to około pół roku temu w Heliosie puszczono Listę Schindlera. Ale to mało.

 • olekkania333 ocenił(a) ten film na: 9

  hanscolo Ale to już coś. Też jestem za tym, aby mieć możliwość oglądania na dużym ekranie klasyków i wielkich produkcji sprzed lat.

 • robexjanko ocenił(a) ten film na: 9

  olekkania333 Oo, jak bardzo bym chciał aby wyświetlali starsze produkcje w kinach. To było coś...

 • Swistak ocenił(a) ten film na: 10

  Frank Zgadzam się. Dokładnie to samo mi chodziło ostatnio po głowie. W tym kilka tych samych tytułów ( m.in. Gladiator, Waleczne serce). Zobaczyłbym np. Siedem, Shawshanka, Zieloną milę, Forresta Gumpa, Powrót do przyszłości, Terminatora 1-2, Obcy 1-2 itd itd. Ba, nawet multioscarowego Tytanika bym chętnie obejrzał na dużym ekranie. Ostatnio oglądałem tak Matrixa (jakoś we wrześniu 2019 puszczali w Arkadii w 4DX chyba z okazji 20lecia filmu - jakoś tak). Najdroższa sala, ale na sensie, na którym ja byłem była niemal pełna sala.

 • AladynPrince ocenił(a) ten film na: 9

  Swistak Może ktoś zobaczy ilość komentarzy na ten sam temat i da ludziom to, czego potrzebują zamiast niskobudżetowych komedii.