Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 0:00

Zobacz Gniazdo zwiastun

Film

The Nest

2020 1 godz. 47 min.
7,2 131
ocen
7,2 10 1 131
1 516
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":3}
{"id":"845655","linkUrl":"/film/Gniazdo-2020-845655","alt":"Gniazdo","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/56/55/845655/7931290.2.jpg"}
Rory dla wielkich pieniędzy i wysokiej pozycji jest gotów na wszystko. Gdy dostaje nową pracę i przeprowadza się z rodziną do Londynu, jego życie i pozornie idealne małżeństwo zamieniają się w spiralę sekretów i kłamstw.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Gniazdo
Gniazdo (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 1:15
Gniazdo
Gniazdo (2020) Zwiastun nr 2 2:09
Gniazdo
Gniazdo (2020) Zwiastun nr 1 1:36
Gniazdo | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.

Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być naRory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.

dystrybucja
M2 Films
studio
BBC Films / Element Pictures / FilmNation Entertainment
tytuł oryg.
The Nest
inne tytuły
Gniazdo Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Niby dramat rodzinny, a napięcie jak w dreszczowcu

  peem1991 ocenił(a) film na 8

  Bardzo sprawna reżyseria i rewelacyjne zdjęcia zapewniają przez cały seans duszny i gęsty klimat. W formie jak z thrillera udało się zmieścić dramat rodzinny, komentarz społeczny i materiał do refleksji. Świetny film!

  • Zwiastun

   Falkor1

   Jude Law roli przedsiębiorcy, który ze swoją amerykańską żoną i dziećmi wraca do rodzinnej Anglii. Na miejscu w ich związku coś zaczyna się psuć. https://www.youtube.com/watch? time_continue=1&v=nAjsi50k fs0&feature=emb_title Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery