PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017673}

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla x Kong: The New Empire
5,8 9 511
ocen
5,8 10 1 9511
4,6 9
ocen krytyków
Godzilla i Kong: Nowe imperium
powrót do forum filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium

Ofiary

ocenił(a) film na 5

Jestem jedynie ciekaw ile osób zginęło w Kairze :)

oneofthefew

no chyba nie tylko tam... Za kazdym razem ciarki mnie przechodzily jak rozwalal domy, mosty z samochadami, walil w ziemie w srodku miasta, jak fala wody miazdzyla domki na brzegu kanalu... i myslalam trup, trup... To gdzie ta obrona ludzkosci? Bo ani malpa, ani godzilla jej nie bronia tylko rozpieprzaja wszystko na swojej drodze... I jakos nie lubie jak Amerykanie w swoich filmach rozwalaja bezstrosko europejskie zabytki... Ja nawet jako ten bezduszny, glupi, nie dbajacy o nic czlowiek jednak nie rozdebptuje mrowek celowo, nie dre sie na nie i nie skacze po mrowiskach i im po drozkach... Jezeli Kong i Cma wykazuje wlasciwie ludzka intelegiencje, to nie rozumiem zdurnienia jaszczura, ktory sie sam zachowuje jak durna malpa, ktora nie kojarzy skutkow z przyczyna... Ciekawe jak dlugo jeszcze ludzie beda narzekac na fil z lat 90, ktory ja osobiscie bardzo lubie wlasnie za to, ze tam jaszczur jest z definicji jaszczurka, zwierzeciem i juz, i jego dzialaniam kieruje biologiczny instynkt, ktory nie jest walka z innymi duzymi zwierzatkami...

ocenił(a) film na 5
alisspl

Dokładnie taka sama obrona jak zawsze :P Poświęcasz 10000 osób za 7 mld. To akurat nic nowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones