PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32317}

Godzilla kontra Kosmogodzilla

Gojira vs Supesugojira
6,2 1 656
ocen
6,2 10 1 1656
Godzilla kontra Kosmogodzilla
powrót do forum filmu Godzilla kontra Kosmogodzilla

Niewiem, czmu się czpiacie ?????????? Dlaczego? Przecież ten film jest super !

ocenił(a) film na 6
Wolf_01

tylko dla fanów gatunku
\m/kaiju rockz.

ocenił(a) film na 8
Wolf_01

Myślę to samo, to pierwszy Gozilla jakiego zobaczyłem i uwielbiam tą część, nie wiem dlaczego uważa się ją za najgorszą, wg to świetny film, ma dobrą fabułę i efekty, długa bitwa na końcu jest fantastyczna i fajnie postacie, polubiłem tych gości z sił specjalnych, no i mały godzilla jest uroczy.

Dragon_88

Tak długa finalna walka. Dobre efekty, dobra opsada i piękna muzyka Takayuki Hattori! Nienudzi i wogóle jest super! Teraz mam go już na DVD z lektorem, VHSrip. Ale obraz i tak jest czysty i ładny. Film na 3 miejscu stawiam. 1 to Gojira.
2: Godzilla kontra Billante.
3: Godzilla kontra Kosmogodzilla.

ocenił(a) film na 6
Wolf_01

heh Pamiętam telewizyjną premierę Godzilli vs Kosmogodzilli to było z dziesięć lub dziewięć lat temu? I akurat premiera leciała w moje imieniny ,Jasna Ku*#wa to był kozacki prezent ^^

ocenił(a) film na 8
Grzyp_LP

No to oglądaliśmy go razem. Też pamiętam ten dzień.

ocenił(a) film na 6
Dragon_88

Słodko. Ponownie obejrzałem GvsSG . Finałowa Walka jest według mnie najlepszą walką z serii Heisei

Grzyp_LP

odpowiem na Twoją wypowiedź sprzed 2 lat ale co tam :P Film leciał dokładnie w wakacje 2001 roku. Także go oglądałem :-) Zabawa była przednia.

ocenił(a) film na 8
Wolverin

Ja także i nagrałem.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Pamiętam, gdy TVP 2 wypuściło kilka filmów o Godzilli, chyba 4, czy 5. Puścili między innym i ten. Ale pamiętam też, że dali Godzilla vs Mothra., niestety więcej nie przypomnę sobie, ale obejrzałem wtedy wszystkie.

ocenił(a) film na 8
Luukasz

To było w TVP1, a TVP2 leciał "Godzilla kontra Król Ghidorah" i "Godzilla: Ostatnia Wojna", wszystkie inne w TVP1

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Gdy już dodałem wcześniejszy wpis, skojarzyło mi się, że dokładnie tak w TVP 1, ale nie chciało mi się już tego zmieniać. I leciał jakoś chyba koło 21? Czy się mylę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones