PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857081}

Godzina prawdy

Hour of Lead
5,7 2 595
ocen
5,7 10 1 2595
Godzina prawdy
powrót do forum filmu Godzina prawdy

wow

ocenił(a) film na 8

Przyznaję, że film w kilku momentach mnie wręcz irytował.. szczególnie zachowanie matki ale koniec mnie rozwalił..nawet na moment nie wpadłam na takie zakończenie..i nieważne już żadne niedociągnięcia poboczne, których mogłabym się uczepić. Pewnie powiecie, że wszystko było do przewidzenia, przyznam nie dla mnie.

aniadolan1

Muszę przyznać, że bardzo szybko pomyślałem, iż coś jest nie tak, w momencie kiedy przy wjeździe powiedział, że tylko dwójka dorosłych.
Fakt, że w traktacie pojawiały się różne mylące wątki.
Mnie jednak najbardziej zdziwiło, że poszukiwanie dziecka, policja postawiona na nogi, a nie sprawdzili zaplecza w sklepie i dokładnie campera tej młodej pary.

mmogszewczyk

No ale w sumie do tego potrzebowaliby chyba nakazu rzeczywiście. Choć przy niewielkiej grupie osób mogliby pewnie łatwo taki uzyskać.
A para pewnie wpuściła policję do środka. Zresztą nie wiadomo skąd tam był ten naszyjnik, bo przecież córki nie było. Wymyślili, że to jej, czy zostawili przy przeszukaniu na własną rękę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones