PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638157}
6,5 14 564
oceny
6,5 10 1 14564
Godziny Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Godziny - Wyścig z czasem

- pan "korba" i zły czarnuch, nawet do końca nie było wiadamo czy zły. Oj biedny hamerykanin zapas żarcia miał na miesiąc a był tam 48h a do tego tyle dawek adrenaliny że przez tydzień by mógł skakać po suficie - śmieszne !! i to cały film w streszczeniu, MEGA GNIOT !!

ocenił(a) film na 9
TobiWUJO

nie rozumiem wymagan filmowych uzytkownikow tego forum...

użytkownik usunięty
wigan77

bo to same gównojady i gimbaza

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

BUHAHAHAHA , obczaił mój profil i wszystkie komentarze :D. Leje z ciebie lapsie .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

wybacz,ale nie wiedziałem że masz schizofrenię :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
wigan77

masz czarno na bialym, te wypowiedz napisal ktos kto dal 10 terminatorowi i Bruno ;]

- noo taak, "mówi" to krytyk filmowy, gdzie w opiniach filmwebu przeważa słowo "NUUUDNYYY" na temat Twoich arcydzieł w twoim profilu.

użytkownik usunięty
TobiWUJO

Hehe...same konkrety w Twojej wypowiedzi. To ja równie konkretnie odpisze: noo.. A Ty też 'krytyku' różne filmy oceniasz, że 'w ogóle'... Tak mniej więcej Twoja wypowiedź wygląda. Jako że nie masz argumentów w dyskusji rozmowę uważam za wyczerpana. Żegnam =]

- BUAAAHAAAHAAA !! Twój cytat: "Hehe...same konkrety w Twojej wypowiedzi. To ja równie konkretnie odpisze: noo..." - 1. NO i co ?? że konkretnie NIC nie odpisałeś!!. 2. Twój cytat: "A Ty też 'krytyku' różne filmy oceniasz, że 'w ogóle'... Tak mniej więcej Twoja wypowiedź wygląda.". - 2. - ŻE W OGÓLE OCENIAM - TAAAK, po to jest filmweb aby takie filmy oceniać, i między innymi wypawiedzi forumowiczów, i wcześniej KONKRETNIEJ Twój film oceniłem na 3, A TY co takiego konkretnego napisałeś buahahhahahaaa 4. Twój cytat "Jako że nie masz argumentów w dyskusji rozmowę uważam za wyczerpana. Żegnam =]" - TAAK nie przedstawiłem żadnego argómentu "wcześniej" tak jak TY hahahaha więc żegnam !!

TobiWUJO

bo to może nie koniecznie ma być kino akcji, może ten, jak to krajobrazowo określiłeś "gniot" miał nieść inne przesłanie?? Skup się na tym, że w jednej sekundzie człowiekowi się zawalił cały świat, umiera ukochana żona, zostaje mu nowonarodzona córka, którą niejako obwinia o śmierć żony, a wszystko w obliczy kataklizmu jakim jest huragan. Być może to i hamerykański gniot, ale ten, kto chce to ujrzy w nim przesłanie i prawdę. Wystarczy odrobina empatii... patrz dalej niżeli czubek własnego nosa.

ocenił(a) film na 5
TobiWUJO

Niestety, zgadzam się co do oceny (3). Po tym aktorze można spodziewać się czegoś więcej. Tak naprawdę z filmu zapamiętałam ciągłe kręcenie korbą. USA + kataklizm ? Można spodziewać się niezłego armagedonu a tu ? Zalana piwnica. Z całym szacunkiem i sympatią do Paula i jego gry aktorskiej, jest dobrym aktorem ale nie wybitnym. Był dobrym człowiekiem ale portal ma służyć ocenie filmu i aktorów za ich rolę, więc wydaje mi się, że ocena słuszna.

ocenił(a) film na 5
amka_filmweb

Tzn. był dobrym aktorem :(

amka_filmweb

Dziwne. Mam jakieś Deja vu.
Wydawało mi się, że wypowiadałaś się pod tematem Paula Walkera i to bardzo przychylnie.
Chyba mam schizofrenię...

amka_filmweb

A tak, wypowiadałaś się, ale niezbyt przychylnie.
To jakaś inna fanka, z podobnym nickiem - mój błąd.

ocenił(a) film na 5
Martitta_4

<----- Patrz na lewo. Oceniłam go jako dobrego aktora ze średniej półki bo w takich filmach gra więc o co ci chodzi?

amka_filmweb

Pomyliłam Cię z inną osobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones