PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638157}
6,5 14 557
ocen
6,5 10 1 14557
Godziny Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Godziny - Wyścig z czasem

Film może i nie jest arcydziełem pod względem wykonania, scenariusza, gry i muzyki, czy wielu innych kwestii. Ale dla osób młodych powinien być obrazem tego co jest najważniejsze w życiu (rodzina etc.) a tak często przez nas w pogoni za wszystkim i niczym nie dostrzegamy tego co nas otacza. Warto jednak się czasem zatrzymać i pomysleć nad prawdziwym sensem życia.

ocenił(a) film na 4
kacanatomy

No bez przesady z tą dychą. Ja rozumiem, że może się podobać, ale arcydzieło? Przeeestań.
Takich filmów, w których infantylnie pokazana jest miłość rodzicielska, rodzina itp, to ja znam tuziny lepszych.

ocenił(a) film na 10
skalp_el

Mi przypadł do gustu, to jest ocena subiektywna :) Niestety nie znam tuzina lepszych, ale możesz coś polecić :) Wg mnie kino rodzicielskie jest prawie zawsze tak samo zrealizowane, a ten obraz się wyróżnia.

ocenił(a) film na 7
kacanatomy

Piszesz że nie jest arcydziełem, a oceniasz najwyżej jak można. Czyli jest arcydziełem bo najbardziej Ci się podobał z "kina rodzicielskiego" gratuluje nowy gatunek Ci się ubzdurał jakiś, przyznajesz że przy arcydziełach pod każdym względem nie leżał nawet. Widzę znasz się na filmach. Rozwalasz system oceniania, bo pomyślałeś sobie a jebne dyche, może kilku takich idiotów i ocena podskoczy.

ocenił(a) film na 10
werewolv

nigdzie nie użyłem sformułowania gatunek rodzicielski... coś mi przypisujesz...
ocena jest subiektywna, bo nie jestem znawcą, jak 99% na tym portalu, pewnie Ty też...
a ocena to wytłumaczenie, za co ta 10 ;) dla kumatych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones