PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799}
7,1 88 564
oceny
7,1 10 1 88564
6,4 19
ocen krytyków
GoldenEye
powrót do forum filmu GoldenEye

czy ten długopis działa na zasadzie 3 razy kliknąć i po paru sekundach wybuch \
a rozbrojenie tez 3 razy kliknąć

wydaje mi się że on był więcej razy klikany gdy ten staruszek-naukowiec mu pokazuje ten wynalazek:

pierwszy pokaz 3 x klika (uzbrojenie-rozbrojenie)

potem klika 3 razy= agent 007
potem staruszek 3 x klika-(czyli tak jakby rozbroił)
następnie|wkłada do manekina-a ten wybucha_)

no i w kulminacyjnej scenie z długopisem tez tych kliknięć była jakaś nierówna ilość

ktoś może mi to wyjaśnić???

ocenił(a) film na 8
kivinka

Nie ma tu w zasadzie czego wyjaśniać. 3 pstryknięcia uzbrojony, 3 rozbrojony. W scenie z Q nie musieli wszystkiego pokazywać. Długopis i tak zajął dużo czasu ekranowego a nie będą przedłużać filmu żeby pokazywać jak się długopisem bawią.

W końcówce Borys kliknął tyle razy że tylko Bond był w stanie wiedzieć w którym momencie nastąpi eksplozja :)

ocenił(a) film na 5
reese

Poprawka, tylko Bond i Chuck Norris mogli wiedzieć. ;]

ocenił(a) film na 9
kivinka

Powazne pytanie nigdy mi nieprzyszło na myśl liczyć czy kliknięcia sie zgadzają, zabrałem sie za to profesjonalnie i stwierdzam że po dokładnym przeanalizowaniu moge stwierdzić.
1. Scena prezentacji Q
Q: informuje że łądunek ma 4 sekundy opóźnienia
Q: klika trzy razy- uzbraja; potem trzy razy- rozbraja
007; bieże przyciska trzy razy. pyta sie : jakie ma to opóżninie?
Q: sugeryje aby 007 dorosną zabiera i wkłada do własnej kieszeni, kieszeń jest poza kaderm, zapewne ładujek został rozbrojony, gdyż Q trzyma tam ręke w przeciwnym razie to Q by zagrał role manekina
Q: wkłada w kieszeń manekina i klika trzy razy licząc głosno, ładunek wybucha

2. Scena z wybuchem włąściwym- naliczyłem naocznie 16 przyciśnięć w seriach: 2-1-1-2-1-2-2-2-3 przypominam sekwencja trzech przyciśnięć uruchamia odliczanie

Mam nadzieje że wyjaśniłem niełanse, ja niewpałem na to że można to liczyć, okazuje sie że reżyser tak :)

ocenił(a) film na 5
waldus_5

Oglądając próbowałem liczyć kliknięcia gdy Borys bawił się długopisem, ale się pogubiłem. Natomiast lenistwo sprawiło, że nie chciało mi się cofać filmu i liczyć jeszcze raz.
Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones