PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10915}

Good Night and Good Luck

Good Night, and Good Luck.
7,1 19 376
ocen
7,1 10 1 19376
7,4 16
ocen krytyków
Good Night and Good Luck
powrót do forum filmu Good Night and Good Luck

Już się zaopatrzyłem. Płyta DVD5 - dźwięk 5.1 oryginalny + napisy PL i 2.0 wersja lektorska.
I na dodatek w fajnym pudełku. Film w gazecie Olivia. Jak na taką nowość film bardzo szybko ukazał się w gazecie.

ocenił(a) film na 10
MlodY

Dokładnie. Też się już zaopatrzyłem faktycznie film bardzo szybko (szokująco szybko) ukazał się w gazecie. Niesamowite.

Ralphie_2

Też mamy...:)

po_prostu_P_

No ja już też dorwałem nie żałowałem kasy bo film chollerrrrnie dobry polecam ( tylko facet co sprzedawal patrzyl na mnie jak na debila kiedy go o Olivię poprosilem... musialem mu o filmie powiedzieć boze co za ludzie co za kraj...)

ocenił(a) film na 8
MlodY

już olivie kupiłem nieprzeczytałem ale obejżałem Film i naprawdemi sie podobał jestem zaskoczony i chyba nietylko ja że taki średni aktor z ostrego dyżura potrawi stworzyć naprawde dobry film mówiący o tak ważnych sprawach!!gratuluje Georgowi i jestem ciekaw czym nas jeszcze zaskoczy ,a i prosimy olivie o następne nowe filmy po co kupować filmy za 35 zł jak masz OLivie i zapłacisz za ponadpołowee ceny!!!

boberoo

no ja tez od razu kupilem gazetkę. Film naprawdę mi się podobał. Przede wszystkim fajny klimat. Czerń i biel, i ta faja za fają. Przywodzi na myśl te lata 50 aż się łezka kręci w oku:P

papugwredny

Łoo ale ekstra!!! JA IDĘ DO KIOSKU!!! MUSZĘ TO MIEĆ!

ocenił(a) film na 7
MlodY

Właśnie kupiłem na spółkę z siostrą - ona ma gazetę a ja film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones