PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=60}

Gorzej być nie może

Very Bad Things
6,5 5 144
oceny
6,5 10 1 5144
Gorzej być nie może
powrót do forum filmu Gorzej być nie może

... bo to typowy przedstawiciel mojego grona filmów niedocenianych :D Film jest średnio znany, biorąc pod uwage obsade, film ten ma wielu krytyków i wielbicieli, bo generalnie ciezki jest do ocenienia. Dla jednych wybitna groteska, mistrzostwo czarnego humoru itp., dla innych dno. Ja jestem bardzie w 1szej grupie :) Naprawde świetna czarna komedia,a koncowa scena podsumowujaca wszystko - mistrzostwo :D Zależy co kto lubi ;]

ocenił(a) film na 9
dogville

Odświeżam twój temat;)Zdecydowanie jedna z tych komedii całkowicie niedocenionych na tyle na ile zasługuje.Fantastyczna!

ocenił(a) film na 7
dogville

Dokładnie, film bardzo specyficzny. Albo się komuś bardzo spodoba albo go zażenuje. Kiedy pierwszy raz go oglądałem bardzo mi się podobał, za drugi razem już nie zrobił takiego wrażenia. Ale mimo wszystko warto, bo to bardzo udana czarna komedia.

ocenił(a) film na 5
Heatseeker

Mnie niestety film nie porwał, dopiero przy okazji ślubu pojawiły się jakieś oznaki czarnej komedii bo wcześniej to był jakiś niezdarny kryminał z dodatkiem dramatu. Dobra, walka w sypialni też była niezła, ale poza tym..wielkie nic. Może oceniłbym wyżej, gdyby film był inaczej określony gatunkowo, a tak daję 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones