PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94031}

Gorzkie żniwa

Bitter Harvest
5,7 67
ocen
5,7 10 1 67
Gorzkie żniwa
powrót do forum filmu Gorzkie żniwa

filmik jest dziwny. z początku mamy jakieś flashbacki wyglądające na horror [nie za dobry, ale intrygujący]. potem mamy thriller erotyczno-obyczajowy i jest to najnudniejsza część filmu. niby są pewne przewrotne relacje między bohaterami, a ich intencje są dość zagadkowe, ale niestety coś nie wyszło i ta część jest nudnawa i cały czas ma się wrażanie, że to wszystko zmierza do znikąd. potem zaczyna się robić jeszcze bardziej przewrotnie. [tzn przewrotne, to to było na papierze, realizacja jest mało przewrotna :)] jest kilka zdarzeń, któe są jakoś tak dziwnie nakręcone od dupy strony... jakoś tak potem ma się wątpliwości co się właściwie stało, a chyba nie o końca tak miało być. później mamy kilka ciekawych motywów, ogląda się zdecydowanie lepiej, ale końcówka zamiast mi coś wyjaśnić, to namąciła mi jeszcze bardziej. fakt, nie była to polska wersja językowa, ale napisy by tu chyba nie wiele zmieniły, film jest niejasny.
na dodatek na końcu przypomniałem sobie o tych flashbackach tylko po to by stwierdzić, że nie miały one absolutnie żadnego związku z resztą fabuły.
realizacja jest średnia pod każdym względem. film ma swój delikatny urok i na pewno może się spodobać, ale ja osobiście go raczej nie polecam. coś między 4 i 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones