PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 464
oceny
6,6 10 1 37464
6,2 23
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Hamkało...

ocenił(a) film na 7

Zajebiscie zagrała, 10/10.

Infantylny

ocenił(a) film na 4

Wychodzi na to że nie jestem fanką komedii,dla mnie strata czasu

Polecam!

ocenił(a) film na 8

W końcu świetna, pozytywną komedia polska:-) bez Pana Adamczyka, Pana Karolaka, czy wiecznie przeklinający Pani Dereszowskiej. Fajna fabuła osadzona w normalnych realiach a nie w nadmuchanej Warszawce. Super film na poprawę humoru bez bluzgania i lokalizowania produktu w co drugiej scenie. Bardzo mocno polecam.

.

Jedno z najbardziej pozytywnych zaskoczeń tego filmu to występ Roguckiego. On nie gra, on po prostu jest i nie widać, że z niego lepszy muzyk niż aktor :)

Być może film "Ludzkie dzieci" jest tym najbardziej znanym, w którym pojawił się Fiat Multipla. Być może zauważyć się dało, że w "Kto nigdy nie żył" Ksiądz Jan (Michał Żebrowski) też dał się Multiplą wozić. Jednak dopiero w filmie "Gotowi na wszystko. Exterminator" rola Fiata Multipla jest EPICKA.
Samo jej pojawienie...

więcej

Miałem dobre przeczucia do tego filmu, mimo że naokoło słyszałem opinie że ,,bueee film o polskiej scenie metalowej, a twórcy nie znają tematu ewidentnie", ,,zapowiada się kolejna nieśmieszna komedia" itp.itd. Szczerze mówiąc po wysłuchaniu tylu tych opinii zacząłem mieć wątpliwości, ale do kina poszedłem i tak...

Soundtracki z filmu

ocenił(a) film na 8

Wiecie może czy nagrali płyte z soundtrackami - przeróbkami w wykonaniu Domagały? :)

Warto iść do kina

ocenił(a) film na 8

Wbrew pozorom jak to bywa w przypadku polskich komedii nie wszystkie smaczki zostały uwzględnione w zwiastunie.
Odnośnie muzyki to tylko raz usłyszeć można było mocne brzmienie, ale covery dawały radę. 2 godziny zleciały szybciutko. Zdecydowanym plusem był wybór niekomercyjnych aktorów.
Śmieszne sceny które...

I taka zwyczajna i chwytająca za serce. Ludzie na festynach, domy kultury, blokowiska, nie takie szare wcale! Doskonale to nakręcone, oświetlone i sportretowane. Śmiejemy się z tego, ale nie z poczuciem wyższości, a raczej solidarności. Bo o naszych marzeniach ten film :)

Film mega! Wybieram się drugi raz na seans

Miałem już powyżej uszu polskich komedii, w których twórcy na siłę próbowali pokazać Warszawę albo inne polskie miasto jako ,,drugi Nowy Jork", a wszyscy bohaterowie to nienagannie ubrani prawnicy/lekarze/architekci/dziennikarze itp. Do tego mieszkający w nieskazitelnych apartamentach z drewna, szkła i kamienia i...

Kiedy rok 2017 wygląda jak głębokie lata 90., ekipa zapalonych death metalowców gra Kombi i Papa Dance, a z ekranu płyną co chwila szlagiery, których słuchałam jako dzieciak, to ja w fotelu kinowym po prostu świetnie się bawię!

"Gotowi na wszystko. Exterminator" to adaptacja sztuki teatralnej, co jednak nie rzuca...

więcej

Wziął mi się włączył ten oto film przypadkiem i proszę! Co za miła niespodzianka! Takie polskie filmy to ja lubię! Może ogólnie trochę za bardzo idzie w kierunku komedii romantycznej, ale ma też momenty komediowe po prostu, ma fabułę (nie o d...), ma muzykę, no jest dobrze! A aktorsko - główna czwórka - bez zgrzytów,...

więcej

Film jeden z najlepszych polskich komedii ostatnich lat. Przezabawny, wzruszajacy, klimatyczny, świetne kreacje aktorskie! Genialna Hamkało! Świetni Rogucki, Żurawski, Czeczot!! Brawo! Takie kino lubię, nie szkoda pieniędzy na bilety, wprost przeciwnie, czekam na DVD. P O L E C A M !!!!

Wobec filmu nie umiem być obiektywny. Seans był retrospekcją mych młodszych lat. Tyyyyle emocji i wspomnień we mnie przywołał, niesamowita podróż :) Te granie po festynach, niespełnione marzenia, spory o riffy, alkohol i wiele by jeszcze wymieniać.

Serdeczne ave wszystkim grajkom, tym aktywnym i tym z wiosłem na...

więcej

NARESZCIEEEEE

ocenił(a) film na 10

NIE PAMIĘTAM KIEDY ,TAK ŚMIAŁEM SIĘ W KINIE...I CO NAJPIĘKNIEJSZE NA POLSKIM FILMIE!!!...BRAWO!!

Moja ocena:
1,5 za muzykę + 1,5 za humor.
Albo powstają tutaj troll konta, albo ktoś ma spaczony obraz dobrego filmu dając 10 punktów.
Chyba został jakiś mega niski budżet z zeszłego roku w filmówce i ten ochłap finansowy musieli upchnąć na jakiś film.
Zaliczam ten film do mojej grupy TOP 5 beznadziejach. Gdyby...

więcej

kolejny polski gniot, a pozytywne opinie piszą na zlecenie

Trochę się cieszę i trochę się boję, bo sztuka jest GENIALNA!!!! Błagam, nie spieprzcie tego!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones