PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163903}

Gra Endera

Ender's Game
6,4 79 294
oceny
6,4 10 1 79294
5,5 14
ocen krytyków
Gra Endera
powrót do forum filmu Gra Endera

Średnio

ocenił(a) film na 5

Przyznać muszę ,że fabuła ciekawa, jednak film mnie do siebie nie przekonał.
Przez pierwszą godzinę przekonywano widza,że nasza cywilizacja jest zagrożona i potrzeba
niezwykle precyzyjnego wytypowania ludzi i niezwykle trudnych treningów by można było wybrać
odpowiednią osobę. I co dostajemy , dostajemy treningi i dialogi rodem z podstawówki,
kompletnie nie odczułem nastroju powagi sytuacji a bardziej wszystko wyglądało jak obóz
harcerski;]

Plusy filmu są efekty, gra aktorska głównego bohatera czy muzyka, jednak moim zdaniem za
bardzo spłycono fabułę , nie skupiono się na dramaturgii i na obrazie psychologicznym.
Wszystko zostało za bardzo uogólnione przez co ma się wrażenie jakby się oglądało obóz
harcerski a nie profesjonalny zespół do trenowania elitarnych jednostek.

Da się obejrzeć zrozumiałem zamysł,ale nie poczułem tego do końca jak dla mnie 5/10

Fireghost

Ależ tak właśnie odebrałem książkę (filmu jeszcze nie widziałem). To powieść dla nastolatków. Nie rozumiem tych całych zachwytów nad nią.

ocenił(a) film na 2
piotrekkozik

To sobie wyobraź, że film jest jeszcze bardziej płytki.

ocenił(a) film na 6
piotrekkozik

Jeśli nie zrozumiałeś głębszego przesłania książki (która ma mnóstwo poważnych, ponadczasowych i głębokich rozważań i zachowań ludzkich), to widać jeszcze do niej nie dorosłeś...
Co do filmu, to cóż... do książki mu jednak troszkę daleko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones