PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163903}

Gra Endera

Ender's Game
6,4 79 277
ocen
6,4 10 1 79277
5,5 14
ocen krytyków
Gra Endera
powrót do forum filmu Gra Endera

Ktoś jest w stanie wyjaśnić mi, dlaczego Anderson była kobietą? Już pomijam fakt, że przynajmniej
połowa obsady jest fatalnie dobrana, włączając w to Graffa (chociaż go jeszcze da się przetrawić) i
dzieci, które są sporo starsze niż te w książce, kończąc na Bonzo, który wygląda śmiesznie w
porównaniu do Endera, podczas, gdy w książce Ender był po przeniesieniu do Salamandry
zdecydowanie najmniejszym dzieciakiem w sekcji. Jedyne co ratuje ten film, to niezłe efekty.
Książka nie była napakowana ciągłą akcją, już bardziej portretem psychologicznym głównej postaci,
a im mimo to nie udało się zawrzeć wielu kluczowych faktów w znośnej formie. Strata czasu.

ocenił(a) film na 6
MMk_marqina

Dobra uwaga - niestety, hollywood sra się o poprawność polityczną, więc robi parytety aktorskie - musi być i kobieta i murzyn i azjata i hindus.

ocenił(a) film na 6
MMk_marqina

A druga sprawa, też zauważyłem że coś jest dziwnego z obsadą dzieciaków. Mam wrażenie że celowo dobierali w castingu ziemniakowate brzydkie dzieci, żeby jeden Ender wyglądał pięknie. wystylizowali go na tak kosmicznie idealnego, że było blisko żeby zaczął świecić blaskiem swojego geniuszu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones