Film

Gra o życie

My Life
1993
1 godz. 57 min.
7,1 2 517
ocen
7,1 10 1 2517
2 083
chce zobaczyć
Umierający na raka Bob postanawia sfilmować kilka ostatnich miesięcy swojego życia. Mężczyzna chce pozostawić po sobie pamiątkę nienarodzonemu dziecku. Więcej Mniej
Gra o życie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Bob i Gail Jones są szczęśliwym małżeństwem. Mają ładny dom, a każde z nich dobrą pracę i niebawem urodzi im się dziecko. Tymczasem badania lekarskie, którym pewnego dnia poddaje się Bob wykazują, że jest nieuleczalnie chory i w najlepszym wypadku będzie żył tylko kilka miesięcy. Najgorsze jest to, że diagnoza przewiduje jego śmierćBob i Gail Jones są szczęśliwym małżeństwem. Mają ładny dom, a każde z nich dobrą pracę i niebawem urodzi im się dziecko. Tymczasem badania lekarskie, którym pewnego dnia poddaje się Bob wykazują, że jest nieuleczalnie chory i w najlepszym wypadku będzie żył tylko kilka miesięcy. Najgorsze jest to, że diagnoza przewiduje jego śmierć jeszcze przed narodzinami upragnionego potomka. Chcąc pozostawić po sobie jakiś ślad i pamiątkę dla nienarodzonego dziecka, Bob zaczyna filmować swoje ostatnie miesiące życia kamerą wideo, nagrywając na taśmie m.in. cenne wskazówki jak żyć - wyniesione z własnych doświadczeń.

boxoffice
$27 804 899 w USA
studio
Capella Films / Columbia Pictures Corporation / Zucker Brothers Productions
tytuł oryg.
My Life
inne tytuły
Marisa Tomei i Mary-Louise Parker były kandydatkami do roli Gail Jones.
Kiedy Gail i Bob odjeżdżają z lotniska w Detroit w tle widać palmy. W stanie Michigan nie rosną palmy.
Film kręcono w takich miastach jak: Chicago (Illinois, USA) oraz Santa Clarita, Simi Valley i Culver City (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych