PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226875}
6,6 814
ocen
6,6 10 1 814
Gracie
powrót do forum filmu Gracie

niby 78??

ocenił(a) film na 3

a zauwazyliscie pilke gdy $Gracie po raz pierwszy grala z chlopakami(niebieska pilka),no to w 78r nie bylo jeszcze takich pilek,brawo dla amerykanow, ktorzy znaja sie na soccerze :)

ocenił(a) film na 4
Globtreck

cały film to porażka, nie podobał mi się w ogóle. Czemu taka wysoka średnia ocen?

ocenił(a) film na 3
maniek_2912

Moze dla tego,ze na film wiekszosc glosow oddaly malolaty( i to dziewczyny na dodatek),bo jezeli chodzi o glowny temat tego filmu(czyli jej droga do tego aby grac w pilke),to zostalo to strasznie zrealizowane,tak samo jak i wszystkie ujecia dotyczace gry,ale czego sie spodziewac,pokazuje to jak swietna amerykanie maja wiedze na temat sportu innego niz ich glowne w kraju

Globtreck

czy ja wiem powoli amerykanie odskakują polakom o kilka galaktyk jesli chodzi o pilke, a z kolejnymi latami bedzie ta przepasc jeszcze wieksza, a jesli chodzi o pilke kobieca to amerykanki sa chyba w czolowce swiatowej, a stany zjednoczone maja taka populacje i obszar ze spokojnie i ten nieszczesny soccer bedzie mial mase fanów...

a film rzeczywiscie nie najwyzszych lotow, bardziej familijny film do sniadania...

ocenił(a) film na 9
Globtreck

Małolaty i na dodatek dziewczyny ? Wyczuwam delikatny seksizm i czuję się urażona :P co prawda filmu jeszcze nie obejrzałam i po Waszych komentarzach nie jestem pewna czy chce obejrzeć ... Z drugiej zaś strony sama gram w piłkę nożną więc może w ramach wiedzy o tej Pani pokuszę się o obejrzenie ;))

bonfanka

,,Z drugiej zaś strony sama gram w piłkę nożną więc może w ramach wiedzy o tej Pani pokuszę się o obejrzenie ;))''
Serio grasz w piłkę i pomimo MEGA BABOLI pod koniec filmu dajesz 9???
Gracie wykonuje rzut wolny i trafia w słupek i co mamy???-rzut rożny!!!!!!!-buhahaha
Przeciwnicy w kolejnej akcji oddają strzał i bramkarz paruje piłkę na rzut rożny i co mamy???-rzut od bramki i to jeszcze bramkarz wybija go ręką!!!!!!!!!!!!!-buhahaha
Ja pitolę...

ocenił(a) film na 8
pawelk1504

Przecież to są tylko krótkie ujęcia scen, a nie 90 minut meczu.

bytrek

Może jesteś bytrek, ale bystry ni w ząb, bo to są ujęcia akcji po akcji z SAMEJ końcówki meczu, a nie 90min....

ocenił(a) film na 8
pawelk1504

Nie, to jest relacja z całego meczu

bytrek

Chłopie - te sytuacje absurdalne, a które opisałem były w samej końcówce meczu - oglądaj może najpierw UWAŻNIE, a później bierz się za polemizowanie...

ocenił(a) film na 8
pawelk1504

To był opis całego meczu w 5 minut.

bytrek

Chłopcze - oglądaj uważnie i później próbuj polemizować...

maniek_2912

Jest to film tematyczny. Każdy film o sporcie ma skrajne oceny.
Jedni chcieliby, żeby był Iron-men, inni więcej piłki.
Może słaby efekty specjalne były, stąd słaba ocena.

Globtreck

Polacy za to znają się na wszystkim i na domiar wszystkiego najlepiej dla tego to właśnie mają taki syf w kraju i emigrują jeden po drugim. 90% młodych deklaruje wyjazd z kraju.
Za to w latach 70-tych były takie piłki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones