PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431046}

Green Hornet

The Green Hornet
5,5 31 989
ocen
5,5 10 1 31989
5,1 11
ocen krytyków
Green Hornet
powrót do forum filmu Green Hornet

Ale boję się, że jest to kolejna nudna amerykańska strzelanka ze złym bohaterem. Coś tak głupiego jak RED. Myślę, że najlepsze urywki pokazano w trailerze. Napiszcie proszę czy to fajna lekka komedia czy pościgi, strzelaniny i głupie bójki przez ostatnią 1/3 część filmu. Obawiam się, że Pan Rogen sprzedał się dla komercji.

ocenił(a) film na 6
MacGregor82

Rogen sam napisał scenariusz , więc stawiam , że poczucie humoru będzie podobne do "Boskiego chilloutu". Recenzje na to wskazują.

ocenił(a) film na 1
lihol

jak dla mnie trailer ciekawszy od filmu, nudne przegadane sceny, poczucie humory brak mi słów by określic jak beznadziejne, sceny walk no może pierwsza fajna ale już później nic specjalnego a o fatalnej grze aktorskiej nie wspomne

Dworsky0

Dzięki DworskyO ale coś Ci nie ufam. Za dużo gniotom dawałeś 10/10. Ja chyba jeszcze niczemu nie dałem takiej oceny (chyba, że jakiej kobitce hehe). Hancock, Szklana Pułapka i komercyjny Kac Vegas daj spokój stary. Poczekam na inne komentarze:-)

ocenił(a) film na 3
MacGregor82

ten film to kleska. Jestem fanem Rogena ale ten film to jak narazie najgorszy w jakim kiedykolwiek zagral

Abraxus

Dzięki. Coś czuję, że nie pójdę na ten jak mi się wydaję amerykański kicz. 14 zeta zostaje w kieszeni hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones