PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431046}

Green Hornet

The Green Hornet
5,5 31 989
ocen
5,5 10 1 31989
5,1 11
ocen krytyków
Green Hornet
powrót do forum filmu Green Hornet

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

Czytając komentarze zastanawiałem się czy iść na ten film. Zaryzykowałem i spotkało mnie
miłe zaskoczenie. Film mi się podobał, daje mu 7,5/10. Od razu muszę zaznaczyć, że jest to
typowa amerykańska komedia-sensacyjna gdzie jest dużo strzelanin i jest prosta fabuła.
Ludzie, którzy chodzą na filmy co mają 20 nominacji do oskara lepiej niech ten film sobie
darują. Podczas oglądania filmy często na twarzach widzów gościł uśmiech, efekt ziewania
nie występował co znaczy, że film się przyjemnie oglądało. Duży minus filmu to 3D, zupełnie
nie potrzebne, powiedziałbym nawet, że trochę przeszkadza.
Podsumowując polecam.

ravaging

Według mnie rewelacja. Właśnie skończyłem oglądać.

Na moją ocenę nie wpłynął zbytnio fakt, że lubię Rogena (z naciskiem na "zbytnio"). W końcu to Kato pokazał prawdziwy show ;-). Jestem w pełni usatysfakcjonowany i muszę przyznać, że ten duet powoli staję się jednym z moich ulubionych. Ponoć robią dwójkę. Jak będzie taka jak jedynka to obejrzę, choćby miał mnie Bloodnofsky zabić ;-D.

Nie oczekujcie po tym filmie zbyt wiele. Ot, idealny "odprężacz" po ciężkim dniu. Ja właśnie za to go polubiłem. I nie, nie sądzę, abym zawyżył swoją ocenę ;-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones