PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101602}

Grind

6,9 3 854
oceny
6,9 10 1 3854
5,0 2
oceny krytyków
Grind
powrót do forum filmu Grind

w 35 minucie jak Erik gada z tym skejtem co stoi z ta laseczka :D z gory dzieki pozdro ;)

ocenił(a) film na 10
fatjay

ta piosenka to Lil' Kim- The jump Off

a co do filmu to dla mnie najlepszy film jaki widzialam i nie zapominajmy o muzyce wykorzystanej w tym filmie poniewaz ona tez stwarza klimat....chyba nie musze mowic ze jest ona swietna. xD
poza tym moglabym ten film ogladac codziennie... widzialam juz go kilka razy na HBO, a teraz sciagnelam na komputer jakis tydzien temu i ogladalam juz 3 razy xD

motorhead93

a z czego ściągałaś???, ja nie moge tego wogole znaleźć , ciągle coś innego się ściąga

ocenił(a) film na 10
candle

z BearShare... ale to chyba nie mialo zbyt duzo zrodel wiec wiesz...jak chcesz to moge ci wyslac na e-mail'a...xD

motorhead93

Ja szukam tego filmu i szukam i nie mogę nigdzie znaleźć... a film 1 klasa, wręcz mój mentor :)

ocenił(a) film na 10
misiax

szukasz filmu? moge podac link :D http://www.files4you.net.pl/showthread.php?t=49856&highlight=Grind btw jesli link nie dziala to wejdz na strone www.files4you.net.pl zaloguj lub zarejestruj sie i wyszukaj filmu w wyszukiwarce strony. :P xD

motorhead93

no tez tak sadze ten film jest bombowy,a najbardziej podobal mi sie eric,zakochalam sie w nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones