PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219933}
7,1 179 208
ocen
7,1 10 1 179208
7,2 31
ocen krytyków
Grindhouse: Death Proof
powrót do forum filmu Grindhouse: Death Proof

Szybka akcja piekne i twarde kobiety gwalciciel Daje 10/10 i to bezapelacyjnie

ocenił(a) film na 8
sador1991

Ja mam tylko pytanie: gdzie tu był gwałciciel?

ocenił(a) film na 10
szczepan600

Kurt Russel byl gwalcicielem.Tak bylo napisane w tematyce.

ocenił(a) film na 8
sador1991

Ale właśnie w tym rzecz ze nie był :-D Był manakiem, prześladowcą, Mordercą, możliew że z urazą do pięknych dziewczyn z jakieś czyny z przesżłosci... nie weim. Zaóważ ze on nie chaił ich "złapać i zgwałcić" a tylko rozwalić je swoją furą... moze to go podniecło... nie wiem. Ale nie był gwałcicielem gdyż nie można tak nazwać kogoś kto się "gwałtu" niedopuścił. Takw gwoli wyjaśnienia... a film świtny. może nie najlepszy Tarantino ale na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 10
szczepan600

Dzieki szczepan.Musialem przeczytac to ze byl gwlcicielem w jakims brukowcu.A twoj jaki jest ulubiony film Tarantino???

ocenił(a) film na 8
sador1991

Ciężka sprawa, Tarantino to chyba mój ulubiony reżyser nowego pokolenia... ale chyba Pulp Fiction... oklepany wybór ale co zrobić jak jest taki świetny :-) Ale żeby nie było to Psy, bękarty i Kill bill kopią dupę równie dobrze. Polecam ci, jeśli oczywiście nie oglądałeś "Prawdziwy Romans" Tam Tarantino pisał scenariusz... trochę go przerobili, ale dalej da sie wyczuć ten klimacik.
A z tym gwałcicielem to taka malutka wpadka... każdmeu sie zdaża :-) Z tym że moze czytałeś ze Tarantino grał Gwałciciela w "Tranet terror" bo tam faktycznei chciał gwałcić :-)

ocenił(a) film na 10
szczepan600

Dzieki za zrozumienie.Ogladalem wszystkie filmy Tarantino gdzie rezyserowal i pisal scenariusz,a Prawdziwy romans rewelka.Jedynym filmem Qentina ktory nie przypadł mi do gustu to Jackie Brown.Czekam na kolejne jego filmy .

sador1991

Moim ulubionym są "Wściekłe psy" a zaraz potem jest "Kill Bill"

ocenił(a) film na 9
sador1991

nigdy nie podjalbym sie klasyfikowania ktoregokolwiek filmu tarantino, jackie brown mial swoja przenosnie jako np. sposob na hajs, glowkowanie, konsekfencje bycia chciwym oraz inne nie wglebiajac sie w aspekty. cos jak pouczenie i zachecenie do myslenia, klamstwa.
filmy tarantino sa jedynymi ktore nie powinienem oceniac, usytuowywc chronologicznie dopoki tak naprawde ich nie zrozumie... robi dla jaj i z jajami na pelnym luzie
tez moglbym... (ale nie zrobie :) ) przyznac ze JB byl w porownaniu do reszty slabszy - bluznilbym... jesli wiesz o co mi chodzi

ocenił(a) film na 7
sador1991

Ty oglądałeś ten film czy przeczytałeś o nim w brukowcu? :O

ocenił(a) film na 10
sador1991

Rewelacyjny tez jestem zdania ze to najlepszy film Tarantino z niczego zrobił naprawde solidny film.

zegan333

A mi ten jakoś nie przypadł do gustu. Nie wiem , może po prostu to nie mój klimat :)

ocenił(a) film na 10
BrownMaster

Ten film ogląda się po machu ;] Polecam!

ocenił(a) film na 9
xardars

Najlepsze filmy Tarantino:
1.PULP FICTION
2.WŚCIEKŁE PSY
3.BĘKARTY WOJNY
4.GRINDHOUSE:DEATH PROOF
5.KILL BILL 1
6.OD ZMIERZCHU DO ŚWITU (1) (wiem ze to chyba Rodriguez kręcił ale Tarantino też tam dorzucił przysłowiowe "trzy grosze")
7.KILL BILL 2
8.GRINDHOUSE PLANET TERROR
9.JACKIE BROWN

Wiem,że to nie wszystkie jego filmy ale tylko tyle do tej pory widziałem.

ocenił(a) film na 10
adamwis25

A to moja lista;
Grindhouse deeath proof
Pulp ficion
Sin city
Kill bill
Wsciekle psy
Bekarty wojny
Kill bill 2
Od zmierzchu do switu
Jackie rown
Grindhause planet terror

użytkownik usunięty
sador1991

ostatnio miałem ogromną przyjemność obejrzeć Grindhause Death Proof i jak dla mnie film wyśmienity. Trochę wstyd się przyznać, ale innych filmów Tarabtino nie wdziałem, a z ogromną checią obejrzałbym Pulp Fiction

ocenił(a) film na 10

Pulp Ficion jest dobre

użytkownik usunięty
Goracy

Z pewnością

ocenił(a) film na 1
Goracy

wściekłe psy jeszcze lepsze

ocenił(a) film na 8
sador1991

sin city , grindhouse pt, od zmierzchu do switu to filmy rodrigueza..

ocenił(a) film na 7
adamwis25

Z pierwszą trójką się absolutnie zgadzam ;]

ocenił(a) film na 10
xardars

Tarantiono odświeżył filmy Grindhouse mówi się że jest to kino babskie jednak nie patrzę na to w ten sposób.

użytkownik usunięty
sador1991

Nie ma jak piękne kobiety i muscle cars to jest dopiero życie:)

ocenił(a) film na 8

AMERICAN DREAM - taa też o tym marzę ale czy się spełni ? ( motocykle w stylu easy rider'a też byłyby spoko) :))

ocenił(a) film na 10
PSYCHOPATA

Moze sie spelni musisz w to wierzyc:)

sador1991

Bez przesady, Pulp Fiction i Bękart o wiele wiele lepsze.

ocenił(a) film na 8
sador1991

Moim zdaniem najlepsze sa "Bekarty Wojny", film genialny!!! Oczywiscie jak kazdy uwielbiam "Pulp Fiction", rewelacyjny byl tez "Kill Bill", "Od zmierzchu do switu" i "Prawdziwy romans". Nie przepadam za "Wscieklymi psami, a "Jackie Brown" ogladalam bardzo fragmentarycznie, ale zdecydowanie nie przypadl mi do gustu. Wlasnie obejrzalam Death Proof i musze powiedziec: BRAVO!!!

ocenił(a) film na 10
sagrada_g

Własciwie kazdy film Tarantino jest wyjatkowy

sador1991

no może poza Jackie Brown.

ocenił(a) film na 10
Some kind of Devil

W Jackie Brownie nie ma tego typowego Tarantino i przez to film rozni sie od pozostałych

ocenił(a) film na 8
sador1991

Jackie Brown też dobry. I ostatni epizod w "Cztery pokoje", nikt nie wspomniał, a jest czad :)

ocenił(a) film na 10
kamfpv

4 pokoje racja

ocenił(a) film na 10
sador1991

Tarantino to jeden z moich ulubionych reżyserów. Do niedawna moim ulubionym jego filmem był PF. DP za 1 razem bardzo mi się spodobał, ale dopiero za drugim na nim odjechałem. Za trzecim pamiętam, że byłem na kokainie i jakichś psychodelikach i to był mój najlepszy seans wszechczasów. Ten film jest jeszcze lepszy niż PF. Jest doskonały pod każdym względem, każda minuta, sekunda po sekundzie. Każdy tekst. A najlepsza scena? Jak Kurt tuż przed wycieczką z Rose McGowan spogląda prosto w oczy widza. FENOMENALNE

ocenił(a) film na 10
johnny_sins

Ta scena była swietna

ocenił(a) film na 7
sador1991

Momentami troche monotonny ale warto obejrzeć choćby dla samych scen z samochodami. 7/10

ocenił(a) film na 10
boheza

Monotony na poczatku filmu ale to typowe u Tarantino

ocenił(a) film na 10
boheza

To typowe dla Trantino

ocenił(a) film na 1
sador1991

Ten film to gówno....
Nie rozumiem jak Quentin po genialnych "wściekłych psach " i "pulp fiction" mógł nakręcić taką chałe.

ocenił(a) film na 10
NAGATO20

To twoja opinia

ocenił(a) film na 10
NAGATO20

Nienawistna ósemka też jest dla Ciebie beznadziejna???

ocenił(a) film na 10
NAGATO20

Obejrz po latach moze zmienisz zdanie czasami czas powoduje ze zmieniamy zdanie w kwesti jakiegos filmu czy serialu

ocenił(a) film na 10
sador1991

Wg mnie rewelacja Planet terror jest słabszy i to bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones