PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470047}

Grubasy

Gordos
6,9 6 329
ocen
6,9 10 1 6329
Grubasy
powrót do forum filmu Grubasy

czegoś tu nie rozumiem, Alex przychodzi do Sofii i mówi że zginął w wypadku a w następnej scenie ona idzie do ołtarza przy którym on stoi. jak to możliwe skoro on nie żyje?

ocenił(a) film na 7
bebo

...może za kilka lat zrozumiesz takie metafory...


oh,jak to możliwe ze w filmie ktos umiera a potem jest? no nie wiem...chociażby w snach,marzeniach,wizjach? nie widziales ze przedstawiony był ten wyśniony przez nią slub, z afrykańskim chórkiem, z wymarzonym facetem itd itp

ocenił(a) film na 7
Shrodis

Myślę, że to mógł być sen, marzenie czy wizja. Ale ja miałam wrażenie, że to nie on, a ona umarła. Bądź on a potem ona i stąd ukazanie ich ślubu w jasnej otoczce.

ocenił(a) film na 6
Shrodis

Wielkość człowieka polega na szanowaniu innych i akceptacji faktu, że każdy z nas jest na innym poziomie rozumowania. Należy pomagać, zamiast przewracać oczami, że ktoś czegoś nie zrozumiał. Popisywanie się swoją mądrością w takim stylu, Shrodis, świadczy o braku inteligencji emocjonalnej.

ocenił(a) film na 7
Aktorka

To jest forum, nie sesja psychologiczna, więc daruj sobie te mądrości o rodzajach inteligencji, bo to co ja prezentuje to co najwyżej brak wyrozumiałości dla czyjegoś braku rozumowania i logicznego myślenia czy umiejętności własnej interpretacji świata przedstawionego w filmie, nie brak inteligencji emocjonalnej, bo to o wiele bardziej złożona struktura niż Ci się wydaje i skoro potrafisz ocenić czyjąś IE na podstawie 1 wpisu na forum to współczuję, mam nadzieję że nie studiujesz psychologii ;]

ocenił(a) film na 6
Shrodis

"to co ja prezentuje to co najwyżej brak wyrozumiałości dla czyjegoś braku rozumowania i logicznego myślenia czy umiejętności własnej interpretacji świata przedstawionego w filmie,"
oj oj... poluzuj..

ocenił(a) film na 7
Aktorka

oj oj i mówi mi to ktoś kto przywalił się do mojego posta zgrywając "ętelegenta",hah, dobreee ;]

ocenił(a) film na 6
Shrodis

"Przywalasz" się do innych to i inni Tobie "przywalają" :)

ocenił(a) film na 7
Aktorka

właśnie wykazałaś się hipokryzją najwyższego sortu, przeczytaj jeszcze raz nasza dyskusję i powiedz mi jaką wartość wniosłaś do dyskusji oprócz nieudanej próby zabłyśnięcia ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones