PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748295}
4,5 4 975
ocen
4,5 10 1 4975
Guardians: Misja superbohaterów
powrót do forum filmu Guardians: Misja superbohaterów

Widziałem, że sporo ludzi z miejsca nienawidzi tego filmu (mówię o komentach na YT). Ja akurat jestem zainteresowany, co tam nasi sąsiedzi wydziergają i czy będzie dobre (może tego się amerykańce boją - że będzie lepsze niż większość ich filmów o superbohaterach, które ostatnio wyszły?)

ocenił(a) film na 4
Max_the_Paladin

To prawda,zgadzam się z 50 % z wypowiedzią Pana ;) Coś nowego,a jednocześnie coś starego,co już w Kapitanie Ameryce:Zimowym żołnierzu i Wojnie bohaterów widzieliśmy (plagiat stroju i wyglądu Zimowego Żołnierza) ;)

ocenił(a) film na 3
olgaalex

Boże, to nie plagiat. Stroje te były używane przez elitarnych żołnierzy ZSRR broniących ojczyzny podczas "Operacji Barbarossa". DC nadawało ten wygląd dla kilku swoich postaci dużo wcześniej przed Bucky'm.

Kadex

Próbowałem znaleźć cokolwiek na temat wspomnianego przez Ciebie umundurowania elitarnych żołnierzy radzieckich podczas wielkiej wojny ojczyźnianej, o jakim wspominasz, ale na nic nie trafiłem. Mogę prosić Cię o jakieś źródła historyczne?

olgaalex

Z tym strojem to się nie kłócę, ale zawsze ciekawie jest zobaczyć jakiś niehamerykańskich superbohaterów :)

Max_the_Paladin

Dobreeee, czekam z niecieprliwoscia tez. Jakos CI bochatorewie sa mi mentalnie blizsi niz Ci Amerykanscy. Az milo zobaczyc cos zrobione nieco na inna modle. Efekty specjalne tez takie jakies inne. Jestem baaaardzo Ciekawy i zainteresowany seasnem:)

CO do komentow na youtube sam sie nie dziwie. Propagande anty Rosyjska mamy znakomita co tu sie dziwic rozbuchanemu i zamnipulowanemu tluszczowi. Dzialaja odruchowo jak ich nauczono. Nienawidz tych kochaj tamtych.... nudny temat.

Swoja droga to jest na podstawie jakiegos komiksu czy calkowiecie autorski pomysl na film?

ocenił(a) film na 6
Max_the_Paladin

ja tak samo czekam.
ten gość ala Zimowy Żołnierz prezentuje się naprawdę ciekawie.
Gość niedźwiedziołak podobnie.
kurde, może być fajne :)

Max_the_Paladin

Ruskie umieją kręcić - proporcjonalnie (ilość produkcji do jakości wypadają lepiej niż USA, tyle, że u kapitalistów trafiają się te perełki - jedna na trzy tysiące i one zakłamują masom prawdziwy obraz).

ocenił(a) film na 4
harkonen_mgla

Póki co wygląda bardzo obiecująco, jestem pozytywnie zaskoczony

ocenił(a) film na 2
Max_the_Paladin

Kto nienawidzi? Za co? Szykuje się świetny film i o dziwo ruscy mogą zrobić naprawdę dobrą własną wersję superbohaterów. Bardzo mi się podoba internacjonalizm tytułowych "Obrońców", w drużynie mają Ormianina i Kazacha, nie wiem tylko skąd są niedźwiedziołak i dziewczyna.

doliwaq

To raczej nie z powodu jakości filmu, tylko z powodu panujących w zachodnim świecie nastrojów antyrosyjskich

ocenił(a) film na 2
Max_the_Paladin

Zapewne masz rację, byłaby taka sama albo i gorsza reakcja gdyby swój "superbohaterski" film chcieli pokazać Turcy albo któryś z arabskich krajów. Pomijając to, że Arabowie w ogóle nie potrafią kręcić takich filmów.

Max_the_Paladin

Im Russian It's unbelievable. Because "Enjoy Movies" studio is analog of american The Asylum. Will be trash

Max_the_Paladin

Raczej nie spodziewam się czegoś rewelacyjnego, same efekty specjalne wyglądają na podobnym poziomie co serial Flash może trochę gorzej.
"...może tego się amerykańce boją..." nie rozśmieszaj mnie ten film pewnie zarobi tyle ile przeciętny budżet filmów Marvela albo DC. ;)
pamiętaj, że to niepierwszy superbohaterski film z Rosji wcześniej był "Czarna błyskawica". :)

nieznajomy43

Nie powiedziałem ,że będzie rewelacyjny, po prostu mam nadzieję na trochę oryginalności (ostatnio większość filmów superbohaterskich to klepanie tych samych schematów). Kiedy mówiłem o tym, że się amerykańce boją, to miałem na myśli pod wzgędem scenariusza i wykonania, a nie ile zarobi :)
Zainteresowałeś mnie tą "Czarną Błyskawicą", sprawdzę, co to

ocenił(a) film na 5
Max_the_Paladin

Moim zdaniem i tak będzie dużo lepsze niż polskie kino, bo u nas to jest jedna wielka patologia, po za paroma filmami :)

amilo24

To na pewno :)

ocenił(a) film na 4
amilo24

no z tego co mozna poczytac w necie to film na tragiczne recenzje a i zanotowal 90% spadek frekwencji i zapowiada sie spora klapa finansowa

ocenił(a) film na 6
Max_the_Paladin

Lepsze niż The Avengers (tyle, że The Avengers to mi się nie podobało). Czerstwe co prawda, ale The Avengers było bardziej czerstwe.

ocenił(a) film na 1
TheQac

Czterech nadludzi zostaje zebranych w drużynę aby móc zemścić się na swoim stwórcy. Scenarzystą tego filmu na bank nie była osoba pełnoletnia. Muzyka sztucznie próbuje podnieść epickość żałosnych scen. Z całego filmu tylko kompozytor godzien jest uznania.

ocenił(a) film na 6
starylol

To The Avengers pewnie dałeś -10?

ocenił(a) film na 3
TheQac

Ja dałem Avangersom 8/10 bo mimo wszystko było wiele nieścisłości. Ale tutaj to już jest żałosna zrzynka z innych filmów Marvela.
Jedyne Rosyjskie filmy jakie dobrze wyszły ruskom to 9 kompania + z takich SCi-Fi to Straż nocna/dzienna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones