Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:43
Film

2019 1 godz. 35 min.
6,8 12
ocen
6,8 10 1 12
2 075
chce zobaczyć
{"id":"824381","linkUrl":"/film/Guns+Akimbo-2019-824381","alt":"Guns Akimbo","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/43/81/824381/7911587.2.jpg"}
Chłopak musi wykorzystać swoje nowo nabyte umiejętności gladiatorskie, by ocalić swoją byłą dziewczynę przed porywaczami.
Guns Akimbo
Zwiastun nr 1 (polski) 1:43
Guns Akimbo - Zwiastun Nr 1 (polski) Guns Akimbo - Zwiastun Nr 1 (polski)

Miles (Daniel Radcliffe) tkwi w pracy bez perspektyw, wciąż zakochany w swojej byłej dziewczynie, imieniem Nova (Natasha Liu Bordizzo). Nie ma on pojęcia, że gang o nazwie Skizm prowadzi w jego mieście śmiertelne walki, w którym kompletni nieznajomi walczą na śmierć na ulicach, oglądane online przez miliony osób. Kiedy Miles nieświadomieMiles (Daniel Radcliffe) tkwi w pracy bez perspektyw, wciąż zakochany w swojej byłej dziewczynie, imieniem Nova (Natasha Liu Bordizzo). Nie ma on pojęcia, że gang o nazwie Skizm prowadzi w jego mieście śmiertelne walki, w którym kompletni nieznajomi walczą na śmierć na ulicach, oglądane online przez miliony osób. Kiedy Miles nieświadomie rejestruje się do gry i dowiaduje się, że Nova została porwana, musi przezwyciężyć swoje lęki, aby walczyć z uzbrojoną Nix (Samara Weaving), wygrać i ocalić Novę.

dystrybucja
studio
Ingenious Media (przedstawia) / Altitude Film Entertainment / Electric Shadow Company, The / Więcej...
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Auckland (Nowa Zelandia) i Monachium (Niemcy).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.