PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32352}

Gusta i guściki

Le goût des autres
7,0 2 645
ocen
7,0 10 1 2645
Gusta i guściki
powrót do forum filmu Gusta i guściki

sentymentalizmu. Film Agnes Jaoui jest bardzo normalny i to jest jego zaleta. Szczególnie podoba mi się wątek bogatego prostaka, który dzięki zauroczeniu aktorką i "terapii" teatralnej subtelnieje i odkrywa nijakość swojego dotychczasowego życia. Rzadko zdarzają się takie filmy - żadnej fałszywej nuty.

ocenił(a) film na 8
killashandra

Maksimum treści przy minimum formy - to jest prawdziwy geniusz. Szczerze, autentycznie porusza i w głębi duszy pozostaje.

ocenił(a) film na 10
aigreta

Może moje gusta filmowe nie są zbyt wyrobione niemniej jednak film ten po prostu uwielbiam. Mogłabym go oglądać bez końca..(no może trochę przesadzam;) Ma świetny klimat stworzony przez znakomitą obsadę aktorską - (Jean-Pierre Bacri uczący się angielskiego jest niesamowity, a Gérard Lanvin idealnie gra charyzmatycznego, lekko przekoloryzowanego bodyguarda:) Film, który przed wszelką krytyką broni się sam swoim tytułem - "gusta i guściki" a podobno w kwestii gustów się nie dyskutuje.

p.s "(...) ale taki przystojniak może mnie dotykać do woli" ;D

ocenił(a) film na 10
aigreta

Otóż to... Minimalizm w najlepszym tego słowa znaczeniu. Agnes Jaoui jest mistrzynią opowiadania o życiu codziennym, wielkim niespełnieniu i największym, powszednim szczęściu) Bez jakichkolwiek "sztuczek", ozdobników, tak po prostu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones