PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681825}

Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars
7,4 226 782
oceny
7,4 10 1 226782
4,4 20
ocen krytyków
Gwiazd naszych wina
powrót do forum filmu Gwiazd naszych wina

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 9

Niestety nie dam "10tki", ponieważ niektóre fragmenty były wręcz przesadzone, np. wyznawanie miłości na kolacji w restauracji czy sam fakt, że 18latek z USA znajduje znikąd pieniądze żeby zabrać ukochaną i jej matę w podróż do Amsterdamu na którą dziewczynę i jej rodzinę nie było stać...

doyna

podróż do Amsterdamu zasponsorowały Dżiny, czyli taka ogranizacja która spełnia marzenia chorych dzieci. I Augustus wykorzystał swoje marzenie na podróż do Amsterdamu z Hazel i jej mamą.

ocenił(a) film na 9
Kejt_10

Aaaaaaaaaaaa, no to wszystko jasne... DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA WYJAŚNIENIE! Prawdę mówiąc cały film się zastanawiałam o co właśnie chodzi z tymi dżinami... Myślałam, że to wymysł wybujałej wyobraźni bohaterów. :) Jeszcze raz dziękuję!

doyna

w filmie nie wyjaśnili dokładnie tych dżinów, ale w książce było ładnie wszystko opisane :)

ocenił(a) film na 10
Kejt_10

ja również dziękuje bardzo za wyjaśnienie, nurtowało mnie to bardzo:)

doyna

dla wyjaśnienia: wycieczkę opłaciła fundacja zajmująca się spełnianiem marzeń chorych dzieci - w Polsce też działa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones