PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681825}

Gwiazd naszych wina

The Fault in Our Stars
7,4 226 782
oceny
7,4 10 1 226782
4,4 20
ocen krytyków
Gwiazd naszych wina
powrót do forum filmu Gwiazd naszych wina

Mam nadzieję, że John Green nie pozwoli spaprać tak niesamowitej historii, którą stworzył. Książka naprawdę ma potencjał, oby film był równie śmiały i inteligenty,a postaci nie znikły w tłumie i pozostały tak barwne jak w oryginale.
Osobiście wyobrażałam sobie Hazel troszeczkę inaczej, ale nie mam nic przeciwko Shailene.

ocenił(a) film na 8
BiankaWilde

ja inaczej wyobrażałam sobie Gusa, nadal wyobrażam go sobie inaczej. Co do Greena, mogliby zrobić ekranizację "Szukając Alaski".

ocenił(a) film na 3
ItsMarsh

Zgadzam się z Tobą całkowicie! Lecz do ekranizacji można by było dodać jeszcze "Papierowe Miasta".

ocenił(a) film na 8
blanco_julia

Wszystko sie nadaje do ekranizacji

ocenił(a) film na 7
ItsMarsh

Niemniej największy potencjał filmowy ma "Szukając Alaski" (zaraz po "Gwiazd naszych wina", które jest niesamowicie uniwersalne i wcale nie czuć, że opowiada o bardzo młodych ludziach). "Papierowe miasta" wydają mi się również dobrym materiałem na film, ale są bardziej skomplikowane w warstwie metaforycznej i na pewno ciężej byłoby je należycie zekranizować.

ocenił(a) film na 8
jojok21

Możemy pisać co się nadaję do ekranizacji, co nie, a i tak podejrzewam, że na "Gwiazd naszych wina" się skończy, chyba że Green wyda coś nowego.

ocenił(a) film na 7
ItsMarsh

Jasne, że na TFioS się skończy, bo na dobrą sprawę gigantyczny sukces odniosła na całym świecie jedynie ona. Ta książka ma monsturalną liczbę fanów i przyzwoita frekwencja kinowa jest w zasadzie pewna. Nie wyobrażam sobie, zeby ktokolwiek, kogo zachwyciła najnowsza powieść Greena nie poszedł do kina na jej ekranizację. Ja wybieram się na bank, nawet jeśli recenzje będą - odpukać - zniechęcające.

ocenił(a) film na 8
jojok21

dokładnie

ocenił(a) film na 10
ItsMarsh

Książka naprawdę zasługuje na przeczytanie? Bo tak mnie korci. "Pachnie" mocno Now is Good / Jenny Downham "Zanim Umrę" (książka) (powieść)?

ocenił(a) film na 8
PoProstuTomek

Jest, zdecydowanie Ci polecam. Przynajmniej jeśli jesteś fanem takiej tematyki. Naprawdę zaskakuje koniec i przez całą ksiązkę są utrzymywane cudowne emocje. Przeczytaj, albo ją po lubisz albo nie, ale nic nie stracisz.

ocenił(a) film na 10
ItsMarsh

!!! Chwilę po twojej wypowiedzi zacząłem czytać i już jestem po. Książka piękna. Na bank lepsza od "Zanim umrę". Film ma teraz ciężko by dorównać książce. W przypadku "Zanim umrę" i filmu "Now is good" to właśnie w mojej ocenie wygrał film. Teraz czekamy do 6 grudnia. Trochę kurde daleko ;/

ocenił(a) film na 10
PoProstuTomek

6 czerwca rzecz jasna.

ItsMarsh

Niedługo po wydaniu książki miała być ekranizacja. O ile się nie mylę to nawet scenariusz był gotowy, ale niestety projekt nie doszedł do skutku.

ocenił(a) film na 9
BiankaWilde

Bardzo się cieszę, że ta niesamowita książka zostanie zekranizowana, lecz obawiam się, że film będzie gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones